02 Oct, 23
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Wyszukiwarka warsztatów

BACK TO SCHOOL I …. CZAS NA ODBLASKI

Wrzesień, a tym samym powrót do szkoły zbliża się wielkimi krokami. Dla uczniów ten moment kojarzy się przede wszystkim z powrotem do nauki, ale należy pamiętać o jeszcze jednej istotnej kwestii. Dzień staje się coraz krótszy, szybciej zapada zmrok. Warto, więc zaopatrzyć swoje pociechy w elementy odblaskowe.

Obecnie wielu producentów odzieży dziecięcej, obuwia czy innych produktów dla dzieci zamieszcza na swoich produktach elementy odblaskowe. Zbierając wyprawkę szkolną dla dziecka (plecaki, kurtki, worki, buty) zwróć uwagę czy taki element jest. Elementy odblaskowe, typu zawieszki, opaski, naklejki, kamizelki można naprawdę łatwo kupić i są stosunkowo niedrogie.

Dlaczego odblaski są tak istotne? Po zmroku pieszy w nieoświetlonym miejscu jest widziany przez kierującego pojazdem z odległości zaledwie ok. 40 metrów. Natomiast osoba, która ma na sobie jakikolwiek element odblaskowy, staje się już widoczna nawet z odległości 150 metrów. Różnica widoczności jest ogromna, a te dodatkowe metry to czas, który pozwala  kierowcy na reakcję, tj. ewentualne zmniejszenie prędkości i bezpieczne ominięcie.

Pamiętaj, że nie tylko dzieci powinny być wyposażone w elementy odbijające światło.

Od 31 sierpnia 2014 r. każdy pieszy, który porusza się po drodze poza obszarem zabudowanym po zmierzchu, ma obowiązek noszenia elementu odblaskowego, by zwiększyć widoczność pieszego dla kierujących. Możesz dostać mandat za brak odblasku.

Koszty elementów odblaskowych są znikome, a te drobne rzeczy mają ogromny wpływ na życie ludzkie.

Z życia sieci

Do sieci O.K. Serwis dołączył nowy warsztat: MM Auto Serwis z Płocka, woj. mazowieckie.

Czytaj więcej

Auto Poradnik

Czujniki TPMS- ciśnienie w oponach pod kontrolą.

Ciśnienie w oponach samochodu należy sprawdzać minimum raz w miesiącu, a także przed każdym dłuższym wyjazdem lub gdy będziemy podróżować bardziej obciążonym autem. Nie wszyscy jednak o tym pamiętają. Z pewnością kierowców wyręczyć w tym może system TPMS.

Czytaj więcej

 

Twój zakup kontrolowany z O.K. Serwis

Twój zakup kontrolowany z O.K. SerwisChcesz kupić używany samochód? Nie jesteś jednak w stanie sam sprawdzić historii pojazdu, wykryć różnego rodzaju napraw, czy ocenić, w jaki sposób i gdzie było eksploatowane? Koniecznie przyjedź do warsztatu O.K. SERWIS. Nasi specjaliści pomogą zminimalizować ryzyko zakupu auta, w którym czają się ukryte wady. Nowa usługa O.K. Serwis jest godna zaufania! Możesz z niej skorzystać już dziś!
Czytaj więcej

Znajdź na stronie

Zleć naprawę auta przez telefon. Nowa usługa w O.K. Serwis.

 

Nie chcesz tracić czasu na szukanie warsztatu? Zadzwoń do nas! Nasz doradca serwisowy zorganizuje dla Ciebie naprawę auta szybko i prosto, w dogodnym terminie, miejscu i akceptowalnej przez Ciebie cenie. Zobacz jakie to proste.

Czytaj więcej

O.K. Serwis - Warsztaty Godne Zaufania

Warsztaty sieci O.K. Serwis oferują kompleksowe naprawy samochodów wszystkich marek z użyciem sprawdzonych części i materiałów eksploatacyjnych. W warsztatach O.K. Serwis wykonacie Państwo: bieżący przegląd techniczny, ogólną mechanikę samochodową, elektrykę i elektronikę, kompleksową naprawę układu hamulcowego, układu wydechowego, diagnostykę klimatyzacji, czy wulkanizację (wymianę opon). Na znalezienie najbliższego warsztatu O.K. Serwis w szybki i przyjazny sposób pozwoli nasza wyszukiwarka warsztatów

Czytaj więcej