Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Wyszukiwarka warsztatów

Reklama radiowa warsztatu Regbenz Leś z Mielca

W listopadzie 2017 roku, warsztat Regbenz Leś Sp. j. z Mielca, należący do sieci O.K. Serwis, zrealizował kampanię radiową w postaci 8-sekundowych spotów sponsorskich.


Spoty można było usłyszeć w radiu Leliwa. To lokalna rozgłośnia odbierana na terenie Podkarpacia, na obszarze położonym w widłach Wisły i Sanu. Kampania była prowadzona nieprzerwanie przez 3 tygodnie. Reklama była puszczana przed prognozą pogody. To bardzo dobre pasmo programowe, dopasowane do słuchaczy - kierowców, czyli potencjalnych klientów warsztatu. W roli sponsora programu pojawiła się Stacja Kontroli Pojazdów, która jest jedną z gałęzi działalności warsztatu.

Zdecydowaliśmy się na kampanię radiową, aby przyciągnąć nowych klientów, wypromować lokalnie nasze usługi i zwiększyć obroty – podkreśla Pan Marek, właściciel serwisu. Trudno stwierdzić czy kampania przełożyła się bezpośrednio na wzrost liczby klientów, ponieważ cały czas pojawiają się nowi. Natomiast warto realizować takie działania, ponieważ utrwalamy naszą nazwę i zwiększamy szansę na przyciągnięcie kolejnych kierowców do warsztatu – dodaje Pan Marek.

Z życia sieci

MOTO-MAMIN

Warsztat Moto-Mamin Marcin Wysocki, Wólka Kosowska z województwa mazowieckiego w sieci O.K. Serwis. Zapraszamy!

Czytaj więcej

Auto Poradnik

Sposoby na wilgoć w samochodzie

Sposoby na wilgoć w samochodzie Niezależnie od tego jakim autem jeździmy, walka z wiecznie zaparowanymi szybami i nieprzyjemnym zapachem we wnętrzu auta, była zapewne naszym udziałem na jakimś etapie naszej motoryzacyjnej przygody.
Czytaj więcej

Nasze testy

Opel Insignia 2.0 CDTi – tuż przed drugą zmianą

Opel Insignia 2.0

Insignia na rynku dostępna jest już osiem długich lat. Przez ten czas najpierw zdobyła tytuł Car of the Year 2009, w 2011 roku przeszła mały, a w 2013 całkiem poważny lifting, a już w przyszłym roku zostanie zaprezentowana jej nowa generacja.

Czytaj więcej

Znajdź na stronie

Kraft Automotive

Reklama w O.K. Serwis

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani reklamą lub artykułem sponsorowanym na naszym portalu, zapraszamy gorąco do kontaktu z naszym działem reklamy:

Telefon: (22) 50 60 635
E-mail:

O.K. Serwis - Warsztaty Godne Zaufania

Warsztaty sieci O.K. Serwis oferują kompleksowe naprawy samochodów wszystkich marek z użyciem sprawdzonych części i materiałów eksploatacyjnych. W warsztatach O.K. Serwis wykonacie Państwo: bieżący przegląd techniczny, ogólną mechanikę samochodową, elektrykę i elektronikę, kompleksową naprawę układu hamulcowego, układu wydechowego, diagnostykę klimatyzacji, czy wulkanizację (wymianę opon). Na znalezienie najbliższego warsztatu O.K. Serwis w szybki i przyjazny sposób pozwoli nasza wyszukiwarka warsztatów

Czytaj więcej