Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Wyszukiwarka warsztatów

Kampania ogólnopolska O.K. Serwis to kampania Twojego warsztatu

W czerwcu marka oraz sieć warsztatów O.K. Serwis będą promowane jednocześnie w najważniejszych mediach masowych: Telewizji, Internecie oraz Radio. Zostań aktywnym uczestnikiem kampanii, wyróżnij swój warsztat materiałami wizerunkowymi i przyciągaj klientów do wykonania letniej kontroli pojazdu.
Co powiemy o marce O.K. Serwis w kampanii?

 

W TELEWIZJI: Sponsorem programu jest właściciel marki O.K. Serwis

W INTERNECIE, RADIO ORAZ W WARSZTATACH: Wyjeżdżasz na urlop? Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny. Zrób letnią kontrolę auta w warsztatach O.K. Serwis w całej Polsce i odbierz upominek

 

W kampanii będziemy zachęcać kierowców do wykonania kontroli auta przed wakacjami w warsztatach O.K. Serwis i odebrania upominku po wizycie. Aktywny udział Twojego warsztatu zapewni skuteczność kampanii.

 

Aby zostać aktywnym uczestnikiem kampanii należy:

 1. Podpisać deklarację udziału przekazaną przez Opiekuna Sieci.
 2. Zakupić "Pakiet wizerunkowy" *.
 3. Przeprowadzać w terminie 01-30.06.2018 letnią kontrolę pojazdu swoich klientów, która obejmuje sprawdzenie kilku podstawowych elementów auta, m.in. oświetlenie, płyny eksploatacyjne, szyby, opony i felgi, zawieszenie, układ napędowy, wyposażenie obowiązkowe.
 4. Profesjonalnie obsłużyć klienta, przekazać mu wynik przeprowadzonej kontroli, wręczyć upominek oraz przewodnik "Samochodem za granicę".


*W skład "Pakietu wizerunkowego" wchodzą:

 • Baner reklamowy do umieszczenia na ogrodzeniu, 1 szt.
 • Plakat do powieszenia w biurze/poczekalni, 1 szt.
 • Baner internetowy na FB warsztatu, 1 szt.
 • Podkładka serwisowa pod zlecenia O.K. Serwis, 1 szt.
 • Check listy przeglądowe, 50 szt.
 • Przewodnik "Samochodem za granicę", 20 szt.
 • Upominki dla klientów, 20 szt.

Cena wyjściowa pakietu - 150 zł netto
Cena dla warsztatu O.K. Serwis - 120 zł netto

Potwierdź swój udział w kampanii do 30.04.2018. Szczegóły kampanii u Opiekunów Sieci.

Z życia sieci

MOTO-MAMIN

Warsztat Moto-Mamin Marcin Wysocki, Wólka Kosowska z województwa mazowieckiego w sieci O.K. Serwis. Zapraszamy!

Czytaj więcej

Auto Poradnik

Sposoby na wilgoć w samochodzie

Sposoby na wilgoć w samochodzie Niezależnie od tego jakim autem jeździmy, walka z wiecznie zaparowanymi szybami i nieprzyjemnym zapachem we wnętrzu auta, była zapewne naszym udziałem na jakimś etapie naszej motoryzacyjnej przygody.
Czytaj więcej

Nasze testy

Opel Insignia 2.0 CDTi – tuż przed drugą zmianą

Opel Insignia 2.0

Insignia na rynku dostępna jest już osiem długich lat. Przez ten czas najpierw zdobyła tytuł Car of the Year 2009, w 2011 roku przeszła mały, a w 2013 całkiem poważny lifting, a już w przyszłym roku zostanie zaprezentowana jej nowa generacja.

Czytaj więcej

Znajdź na stronie

Kraft Automotive

Reklama w O.K. Serwis

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani reklamą lub artykułem sponsorowanym na naszym portalu, zapraszamy gorąco do kontaktu z naszym działem reklamy:

Telefon: (22) 50 60 635
E-mail:

O.K. Serwis - Warsztaty Godne Zaufania

Warsztaty sieci O.K. Serwis oferują kompleksowe naprawy samochodów wszystkich marek z użyciem sprawdzonych części i materiałów eksploatacyjnych. W warsztatach O.K. Serwis wykonacie Państwo: bieżący przegląd techniczny, ogólną mechanikę samochodową, elektrykę i elektronikę, kompleksową naprawę układu hamulcowego, układu wydechowego, diagnostykę klimatyzacji, czy wulkanizację (wymianę opon). Na znalezienie najbliższego warsztatu O.K. Serwis w szybki i przyjazny sposób pozwoli nasza wyszukiwarka warsztatów

Czytaj więcej