Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Wyszukiwarka warsztatów

Czerwcowa kampania O.K. Serwis

Już w czerwcu rusza kolejna ogólnopolska kampania reklamowa sieci warsztatów samochodowych O.K. Serwis. Będziemy w niej zachęcać kierowców do wykonania letniej kontroli auta i odebrania wakacyjnego upominku, w sam raz na rodzinny wyjazd.


Marka oraz sieć warsztatów O.K. Serwis będą promowane jednocześnie w najważniejszych mediach masowych: Telewizji, Internecie oraz Radio. W kampanii będziemy zachęcać kierowców do wykonania kontroli auta przed wakacjami w warsztatach O.K. Serwis i odebrania upominku po wizycie.

Każdy warsztat biorący aktywny udział w akcji otrzyma pod koniec maja "Pakiet wizerunkowy", czyli zestaw materiałów do oznaczenia warsztatu oraz realizacji kontroli pojazdów:

 • Baner reklamowy do umieszczenia na ogrodzeniu, 1 szt.
 • Plakat do powieszenia w biurze/poczekalni, 1 szt.
 • Baner internetowy na FB warsztatu, 1 szt.
 • Podkładka serwisowa pod zlecenia O.K. Serwis, 1 szt.
 • Check listy przeglądowe, 50 szt.
 • Przewodnik "Samochodem za granicę", 20 szt.
 • Upominki dla klientów w postaci piłek plażowych z logo O.K. Serwis, 20 szt.


Profesjonalna obsługa klienta

Bardzo ważnym elementem jest także profesjonalna obsługa klienta przyjeżdżającego na kontrolę auta, która przełoży się na budowanie pozytywnego wizerunku warsztatu. Kilka poniższych kroków prezentuje prawidłową ścieżkę obsługi.

 • Krok 1 - Klient zainteresowany wakacyjną kontrolą auta pojawia się w Twoim warsztacie.
 • Krok 2 - Przywitaj klienta, przedstaw warsztat, swoją osobę oraz przynależność do sieci warsztatów O.K. Serwis.
 • Krok 3 - Wysłuchaj Klienta i poinformuj go o zasadach promocji z upominkiem oraz elementach auta, które wchodzą w skład kontroli.
 • Krok 4 - Przedstaw klientowi termin kontroli auta (od ręki lub maksymalnie w ciągu 5 dni roboczych) oraz koszty.
 • Krok 5 - Zaproś klienta do „Kącika Klienta/Poczekalni”, zaproponuj kawę/herbatę oraz lekturę czasopisma O.K. Serwis Press.
 • Krok 6 - Zrealizuj terminowo kontrolę auta. Kontrola powinna być wykonana wg kolejności podanej na podkładce serwisowej.
 • Krok 7 - Po dokonanej kontroli omów z klientem wyniki badania pojazdu. Jeśli przeprowadzona kontrola wykryje usterki wymagające naprawy, umów klienta na najbliższy możliwy termin.
 • Krok 8 - Przekaż klientowi formularz z wynikiem, wręcz upominek oraz egzemplarz przewodnika „Samochodem za granicę”.
 • Krok 9 - Pożegnaj się z klientem i zaproś ponownie do wizyty w warsztacie O.K. Serwis.

Z życia sieci

MOTO-MAMIN

Warsztat Moto-Mamin Marcin Wysocki, Wólka Kosowska z województwa mazowieckiego w sieci O.K. Serwis. Zapraszamy!

Czytaj więcej

Auto Poradnik

Sposoby na wilgoć w samochodzie

Sposoby na wilgoć w samochodzie Niezależnie od tego jakim autem jeździmy, walka z wiecznie zaparowanymi szybami i nieprzyjemnym zapachem we wnętrzu auta, była zapewne naszym udziałem na jakimś etapie naszej motoryzacyjnej przygody.
Czytaj więcej

Nasze testy

Opel Insignia 2.0 CDTi – tuż przed drugą zmianą

Opel Insignia 2.0

Insignia na rynku dostępna jest już osiem długich lat. Przez ten czas najpierw zdobyła tytuł Car of the Year 2009, w 2011 roku przeszła mały, a w 2013 całkiem poważny lifting, a już w przyszłym roku zostanie zaprezentowana jej nowa generacja.

Czytaj więcej

Znajdź na stronie

Kraft Automotive

Reklama w O.K. Serwis

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani reklamą lub artykułem sponsorowanym na naszym portalu, zapraszamy gorąco do kontaktu z naszym działem reklamy:

Telefon: (22) 50 60 635
E-mail:

O.K. Serwis - Warsztaty Godne Zaufania

Warsztaty sieci O.K. Serwis oferują kompleksowe naprawy samochodów wszystkich marek z użyciem sprawdzonych części i materiałów eksploatacyjnych. W warsztatach O.K. Serwis wykonacie Państwo: bieżący przegląd techniczny, ogólną mechanikę samochodową, elektrykę i elektronikę, kompleksową naprawę układu hamulcowego, układu wydechowego, diagnostykę klimatyzacji, czy wulkanizację (wymianę opon). Na znalezienie najbliższego warsztatu O.K. Serwis w szybki i przyjazny sposób pozwoli nasza wyszukiwarka warsztatów

Czytaj więcej