Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Wyszukiwarka warsztatów

Podsumowanie ogólnopolskiej kampanii O.K. Serwis


Podsumowanie ogólnopolskiej kampanii O.K. Serwis

Przez cały czerwiec 2018 w mediach o zasięgu ogólnopolskim była realizowana kampania wizerunkowa marki O.K. Serwis . Kampania realizowana była jednocześnie w najważniejszych mediach zasięgowych: TELEWIZJA, RADIO, INTERNET.

Działania były prowadzone w telewizji, radio oraz Internecie.


Spot sponsorski w telewizji widziało przynajmniej raz 9,3 mln osób. Z grupy docelowej przynajmniej raz widziało 732 tys. osób.

Wyemitowano łącznie 518 emisji billboardu sponsorskiego. Główną stacją w kampanii był Polsat (53% w grupie docelowej), potem TVN (23%) oraz TVN Turbo (20%).

Najlepiej obejrzanymi billboardami były emisje przy Milionerach 20 i 27 czerwca.

Kampania internetowa dotarła do 2,3 mln osób targetowanych na frazy związane z posiadaniem i naprawami samochodów. Liczba odsłon w kampanii wyniosła 6,6 mln. Kliknięć 19 710.

W kampanii radiowej wyemitowano łącznie 1 190 spotów z czego 560 to spoty 30”, natomiast 630 to billboardy sponsorskie przy prognozie pogodyCelem kampanii było dalsze budowanie profesjonalnego wizerunku sieci warsztatów samochodowych, umocnienie świadomości marki oraz zachęcenie kierowców do wykonania letniej kontroli auta przed wyjazdem na urlop, w warsztatach O.K. Serwis.

Każdy kierowca, który w terminie 01-30.06.2018 przyjechał do warsztatu biorącego udział w akcji w celu wykonania kontroli, otrzymywał wakacyjny upominek, w sam raz na rodzinny wyjazd.

Kampania była realizowana jednocześnie w najważniejszych mediach zasięgowych: telewizji, radio oraz Internecie. W telewizji spoty sponsorskie były emitowane zarówno w stacjach głównych: Polsat, TVN, jak i kanałach tematycznych męskich, m.in. TVN Turbo, Canal+ Sport, Motowizja, National Geographic, Planete+.

Spoty sponsorskie oraz reklamowe zachęcające do wykonania kontroli auta można było usłyszeć także w radio Złote Przeboje oraz Rock Radio. Dodatkowym wzmocnieniem kampanii były banery reklamowe w sieci Google emitowane w 6 różnych formatach.Partnerami letniej kampanii marki O.K. Serwis zostali: ATE, Castrol, Osram, Sachs oraz SKFBardzo dziękujemy Państwu za aktywny udział w kampanii, a już jesienią zaprosimy do udziału w kolejnej.

Z życia sieci

MOTO-MAMIN

Warsztat Moto-Mamin Marcin Wysocki, Wólka Kosowska z województwa mazowieckiego w sieci O.K. Serwis. Zapraszamy!

Czytaj więcej

Auto Poradnik

Sposoby na wilgoć w samochodzie

Sposoby na wilgoć w samochodzie Niezależnie od tego jakim autem jeździmy, walka z wiecznie zaparowanymi szybami i nieprzyjemnym zapachem we wnętrzu auta, była zapewne naszym udziałem na jakimś etapie naszej motoryzacyjnej przygody.
Czytaj więcej

Nasze testy

Opel Insignia 2.0 CDTi – tuż przed drugą zmianą

Opel Insignia 2.0

Insignia na rynku dostępna jest już osiem długich lat. Przez ten czas najpierw zdobyła tytuł Car of the Year 2009, w 2011 roku przeszła mały, a w 2013 całkiem poważny lifting, a już w przyszłym roku zostanie zaprezentowana jej nowa generacja.

Czytaj więcej

Znajdź na stronie

Kraft Automotive

Reklama w O.K. Serwis

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani reklamą lub artykułem sponsorowanym na naszym portalu, zapraszamy gorąco do kontaktu z naszym działem reklamy:

Telefon: (22) 50 60 635
E-mail:

O.K. Serwis - Warsztaty Godne Zaufania

Warsztaty sieci O.K. Serwis oferują kompleksowe naprawy samochodów wszystkich marek z użyciem sprawdzonych części i materiałów eksploatacyjnych. W warsztatach O.K. Serwis wykonacie Państwo: bieżący przegląd techniczny, ogólną mechanikę samochodową, elektrykę i elektronikę, kompleksową naprawę układu hamulcowego, układu wydechowego, diagnostykę klimatyzacji, czy wulkanizację (wymianę opon). Na znalezienie najbliższego warsztatu O.K. Serwis w szybki i przyjazny sposób pozwoli nasza wyszukiwarka warsztatów

Czytaj więcej