Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Wyszukiwarka warsztatów

PRZYSTANEK WARSZTAT W ZDUŃSKIEJ WOLI

Kolejny Przystanek już za nami. 11 sierpnia br. w Zduńskiej Woli. Warsztat Gomar O.K. Serwis przeprowadził na swoim terenie akcję sprawdzającą stan techniczny samochodu.

W okresie wakacyjnym, gdy bardziej eksploatujemy samochód, warto jest poddać go bardziej szczegółowemu badaniu. Bezpieczeństwo i życie człowieka jest najważniejsze. Dlatego staramy się, aby poprzez tego rodzaju akcje edukować, budować świadomość wśród kierujących pojazdem jak ważne są niektóre czynności, które dla nich wydawały się nieistotne. W kluczowy sposób mogą wpływać na zwiększenie żywotności auta czy bezpieczeństwo ruchu drogowego. Z reguły pamiętamy o wymianie oleju w samochodzie. A ilu z Was pamięta, by co 2 lata wymienić płyn hamulcowy?

Ekipa Gomar O.K. Serwis oraz zaproszeni partnerzy stanęli na wysokości zadania. Z zaangażowaniem poddawali dokładnym oględzinom każdy samochód, który przyjechał na badanie. Sprawdzali zgodnie z check-listą wszystkie wymienione na niej układy. Każdy kierujący pojazdem otrzymał szczegółowy raport z badania i pakiet gadżetów od O.K. Serwis i partnerów.

Partnerzy akcji: ATE, CASTROL, CONITECH, MANN, OSRAM, VARTA.

                        

Z życia sieci

MOTO-MAMIN

Warsztat Moto-Mamin Marcin Wysocki, Wólka Kosowska z województwa mazowieckiego w sieci O.K. Serwis. Zapraszamy!

Czytaj więcej

Auto Poradnik

Sposoby na wilgoć w samochodzie

Sposoby na wilgoć w samochodzie Niezależnie od tego jakim autem jeździmy, walka z wiecznie zaparowanymi szybami i nieprzyjemnym zapachem we wnętrzu auta, była zapewne naszym udziałem na jakimś etapie naszej motoryzacyjnej przygody.
Czytaj więcej

Nasze testy

Opel Insignia 2.0 CDTi – tuż przed drugą zmianą

Opel Insignia 2.0

Insignia na rynku dostępna jest już osiem długich lat. Przez ten czas najpierw zdobyła tytuł Car of the Year 2009, w 2011 roku przeszła mały, a w 2013 całkiem poważny lifting, a już w przyszłym roku zostanie zaprezentowana jej nowa generacja.

Czytaj więcej

Znajdź na stronie

Kraft Automotive

Reklama w O.K. Serwis

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani reklamą lub artykułem sponsorowanym na naszym portalu, zapraszamy gorąco do kontaktu z naszym działem reklamy:

Telefon: (22) 50 60 635
E-mail:

O.K. Serwis - Warsztaty Godne Zaufania

Warsztaty sieci O.K. Serwis oferują kompleksowe naprawy samochodów wszystkich marek z użyciem sprawdzonych części i materiałów eksploatacyjnych. W warsztatach O.K. Serwis wykonacie Państwo: bieżący przegląd techniczny, ogólną mechanikę samochodową, elektrykę i elektronikę, kompleksową naprawę układu hamulcowego, układu wydechowego, diagnostykę klimatyzacji, czy wulkanizację (wymianę opon). Na znalezienie najbliższego warsztatu O.K. Serwis w szybki i przyjazny sposób pozwoli nasza wyszukiwarka warsztatów

Czytaj więcej