Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Wyszukiwarka warsztatów

PRZYSTANEK WARSZTAT W SOSNOWCU

Kolejny Przystanek Warsztat za nami. 22 wrsześnia br. w Sosnowcu Warsztat O.K. Serwis BMC Mechanika przeprowadził na terenie Centrum Handlowego E.Leclerc akcję sprawdzającą stan techniczny samochodu.

Nieubłaganie zbliża się sezon zimowy kiedy samochód będzie poddawany skrajnym temperaturom, dlatego warto jest poddać go bardziej szczegółowemu badaniu. Bezpieczeństwo i życie człowieka jest najważniejsze. Dlatego staramy się, aby poprzez tego rodzaju akcje edukować, budować świadomość wśród kierujących pojazdem jak ważne są niektóre czynności, które dla nich wydawały się nieistotne. W kluczowy sposób mogą wpływać na zwiększenie żywotności auta czy bezpieczeństwo ruchu drogowego. Z reguły pamiętamy o wymianie oleju w samochodzie. A ilu z Was pamięta, by co 2 lata wymienić płyn hamulcowy?

Ekipa BMC O.K. Serwis oraz zaproszeni partnerzy stanęli na wysokości zadania. Z zaangażowaniem poddawali dokładnym oględzinom każdy samochód, który przyjechał na badanie. Sprawdzali zgodnie z check-listą wszystkie wymienione na niej układy. Każdy kierujący pojazdem otrzymał szczegółowy raport z badania i pakiet gadżetów od O.K. Serwis i partnerów.

Partnerzy akcji: ATE, CASTROL, CONITECH, MANN-FILTER, OSRAM, VARTA.   

 

Z życia sieci

MOTO-MAMIN

Warsztat Moto-Mamin Marcin Wysocki, Wólka Kosowska z województwa mazowieckiego w sieci O.K. Serwis. Zapraszamy!

Czytaj więcej

Auto Poradnik

Sposoby na wilgoć w samochodzie

Sposoby na wilgoć w samochodzie Niezależnie od tego jakim autem jeździmy, walka z wiecznie zaparowanymi szybami i nieprzyjemnym zapachem we wnętrzu auta, była zapewne naszym udziałem na jakimś etapie naszej motoryzacyjnej przygody.
Czytaj więcej

Nasze testy

Opel Insignia 2.0 CDTi – tuż przed drugą zmianą

Opel Insignia 2.0

Insignia na rynku dostępna jest już osiem długich lat. Przez ten czas najpierw zdobyła tytuł Car of the Year 2009, w 2011 roku przeszła mały, a w 2013 całkiem poważny lifting, a już w przyszłym roku zostanie zaprezentowana jej nowa generacja.

Czytaj więcej

Znajdź na stronie

Kraft Automotive

Reklama w O.K. Serwis

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani reklamą lub artykułem sponsorowanym na naszym portalu, zapraszamy gorąco do kontaktu z naszym działem reklamy:

Telefon: (22) 50 60 635
E-mail:

O.K. Serwis - Warsztaty Godne Zaufania

Warsztaty sieci O.K. Serwis oferują kompleksowe naprawy samochodów wszystkich marek z użyciem sprawdzonych części i materiałów eksploatacyjnych. W warsztatach O.K. Serwis wykonacie Państwo: bieżący przegląd techniczny, ogólną mechanikę samochodową, elektrykę i elektronikę, kompleksową naprawę układu hamulcowego, układu wydechowego, diagnostykę klimatyzacji, czy wulkanizację (wymianę opon). Na znalezienie najbliższego warsztatu O.K. Serwis w szybki i przyjazny sposób pozwoli nasza wyszukiwarka warsztatów

Czytaj więcej