Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Wyszukiwarka warsztatów

Marketing w warsztacie - czas na Twój ruch!

Jak wyróżnić się na tle mojej konkurencji

Jesień i zima to czas wzmożonego ruchu w warsztacie. Trzeba przecież sprawdzić akumulator, wymienić opony, skontrolować hamulce oraz płyny. Dla każdego warsztatu jest to również doskonały moment, aby zyskać dodatkowe źródło przychodu proponując wymianę nowego akumulatora, żarówek, wycieraczek, płynów itp.

Możesz dodatkowo zarobić proponując klientom drobne produkty, które sprawdzą się (a wręcz będą niezbędne) w tym trudnym jesienno-zimowym okresie. Pamiętaj jednak, że konkurencja nie śpi i zapewne wpadła na taki sam pomysł jak Ty.

Podpowiadamy co zrobić, aby potencjalny klient wybrał Ciebie zamiast konkurencji:

 • PRZYPOMNIJ O SOBIE
 • Przygotuj proste ulotki przypominające o Twoim warsztacie i rozdaj je w najbliższej swojej okolicy. Możesz również rozwiesić duży baner na płocie, ogrodzeniu.
 • Media społecznościowe są niezwykle ważnym nośnikiem informacyjno-promocyjnym.
 • Wykorzystaj do promocji lokalne media (radio, prasa, serwisy on-line, media społecznościowe)

 • GADŻET lub USŁUGA
 • Zawsze miłym akcentem dla kierowcy jest otrzymanie po zakończonej wizycie drobnego upominku (zapach do samochodu, skrobaczka, opaska odblaskowa czy piłka plażowa)
 • Możesz zaproponować również kierowcy coś gratis. Taki ukłon w stronę klienta zostanie przez niego zauważony i masz większą pewność, że klient do Ciebie wróci.

 • POCHWAL SIĘ
 • Zakupiłeś nowe urządzenie do warsztatu, masz nowe uprawnienia? Podziel się tą informacją.

 • MIŁE SŁOWO
 • Pamiętaj, o standardach jakie obowiązują w sieci O.K. Serwis.
 • Na do widzenia kilka miłych słów nie zaszkodzi.

 • TRZYMAJ SIĘ STANDARDÓW
 • Cena już nie jest taka ważna. Liczy się kompleksowość i jakość obsługi. Pamiętaj o prostych zasadach podczas obsługi klienta, o których uczyliśmy na szkoleniu ze Standardów Obsługi. Klient to doceni.

Wykorzystaj po prostu EFEKT SYNERGII. O.K. Serwis jest znaną marką wśród sieci warsztatowych. Istnieje przecież na rynku od ponad 20 lat. Sieć z tradycjami i wieloletnim doświadczeniem zawsze wzbudza zaufanie. Trwająca kampania w mediach ogólnopolskich (telewizja, radio, internet) wciąż jest świeżo w głowach kierowców, O.K. Serwis nie jest marką anonimową.


Kilka drobnych zabiegów pomoże Ci wyróżnić się na tle bezpośredniej konkurencji w Twoim najbliższym otoczeniu. Po co to wszystko? Bo jak się prowadzi biznes to każdy chce zarobić.Z życia sieci

SERWIS SZOPIŃSKI

Sklep, Stacja Kontroli Pojazdów, Pomoc drogowa, Auto Serwis Szopiński, Brusy z województwa pomorskiego w sieci O.K. Serwis. Zapraszamy!

Czytaj więcej

Auto Poradnik

Sposoby na wilgoć w samochodzie

Sposoby na wilgoć w samochodzie Niezależnie od tego jakim autem jeździmy, walka z wiecznie zaparowanymi szybami i nieprzyjemnym zapachem we wnętrzu auta, była zapewne naszym udziałem na jakimś etapie naszej motoryzacyjnej przygody.
Czytaj więcej

Nasze testy

Opel Insignia 2.0 CDTi – tuż przed drugą zmianą

Opel Insignia 2.0

Insignia na rynku dostępna jest już osiem długich lat. Przez ten czas najpierw zdobyła tytuł Car of the Year 2009, w 2011 roku przeszła mały, a w 2013 całkiem poważny lifting, a już w przyszłym roku zostanie zaprezentowana jej nowa generacja.

Czytaj więcej

Znajdź na stronie

Kraft Automotive

Reklama w O.K. Serwis

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani reklamą lub artykułem sponsorowanym na naszym portalu, zapraszamy gorąco do kontaktu z naszym działem reklamy:

Telefon: (22) 50 60 635
E-mail:

O.K. Serwis - Warsztaty Godne Zaufania

Warsztaty sieci O.K. Serwis oferują kompleksowe naprawy samochodów wszystkich marek z użyciem sprawdzonych części i materiałów eksploatacyjnych. W warsztatach O.K. Serwis wykonacie Państwo: bieżący przegląd techniczny, ogólną mechanikę samochodową, elektrykę i elektronikę, kompleksową naprawę układu hamulcowego, układu wydechowego, diagnostykę klimatyzacji, czy wulkanizację (wymianę opon). Na znalezienie najbliższego warsztatu O.K. Serwis w szybki i przyjazny sposób pozwoli nasza wyszukiwarka warsztatów

Czytaj więcej