Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Wyszukiwarka warsztatów

O.K. Serwis – warsztaty godne zaufania - podsumowanie 2018 roku

W 2018 roku sieć O.K. Serwis powiększyła się o 15 nowych warsztatów. Obecnie mamy 176 warsztatów zlokalizowanych na terenie całej Polski i stale prowadzimy działania mające na celu pozyskać nowe. Kontynuujemy misję marki, którą jest realizowanie skutecznych napraw z użyciem dobrej jakości części samochodowych, z zachowaniem najlepszych standardów obsługi.             

Obecność w mediach

W 2018 roku przeprowadziliśmy 2 ogólnopolskie kampanie reklamowe w telewizji, radio i internecie.

W telewizji spoty sponsorskie emitowane były zarówno w stacjach głównych tj. Polsat i TVN, jak i kanałach tematycznych męskich m.in. TVN Turbo, Canal+ Sport, Motowizja, National Geographic, Planete+. Spoty sponsorskie można było usłyszeć także w radio Złote Przeboje oraz Rock Radio. Dodatkowym wzmocnieniem kampanii były banery reklamowe w sieci Google, emitowane w 6 różnych formatach.

Kampania przeprowadzona w czerwcu miała za zadanie wzmocnić profesjonalny wizerunek sieci warsztatów samochodowych oraz zachęcić kierowców do wykonania letniej kontroli auta przed wyjazdem na urlop. Każdy kierowca, który w terminie 01-30.06.2018 wykonał kontrolę pojazdu w warsztacie O.K. Serwis otrzymał upominek w postaci piłki plażowej. Partnerami letniej kampanii marki O.K. Serwis zostali ATE, Castrol, Osram, Sachs oraz SKF.

W kampanii jesiennej wspólnie z marką Varta zachęcaliśmy do wykonania bezpłatnego badania stanu akumulatora (sprawdzano napięcie akumulatora, prąd ładowania oraz rozrusznik). Akcja trwała od 13 do 31 października, a każdy klient, który wziął w  niej udział, otrzymał zimowy upominek w postaci skrobaczki z rękawicą.

Udział w eventach

W sezonie wiosenno-letnim odbyło się kilka imprez lokalnych. Warsztaty O.K. Serwis aktywnie promowały markę oraz swoje usługi, docierając bezpośrednio do Klientów.
27 maja 2018r. w Parku miejskim im. Schuberta w podwarszawskich Ząbkach odbył się Drugi Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych. Marka O.K. Serwis została po raz kolejny partnerem tego wydarzenia.

 

W tym minionym roku wznowiliśmy akcję „Przystanek Warsztat”, której celem było sprawdzanie stanu technicznego samochodów, w czasie wakacyjnych wyjazdów.

14 lipca przygotowaliśmy przystanek w Piasecznie przy Designer Outlet. Czterech mechaników wraz w właścicielem warsztatu O.K. Serwis Auto Klinika z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem sprawdzali każde auto i informowali kierowców o tym, co zostało sprawdzone i jakie są ewentualne zalecenia.

   Kolejne przystanki zorganizowano:
- 11.08 w Zduńskiej Woli (przy udziale warsztatu O.K Serwis Gomar, Łask)
- 08.09 w Kłodzku (przy udziale warsztatu O.K. Serwis TOS, Kłodzko)
- 22.09 w Sosnowcu (przy udziale warsztatu O.K. Serwis BMC, Sosnowiec)

Akcje te cieszyły się dużym zainteresowaniem. Poza przeglądem oświetlenia, wycieraczek, płynów, wentylacji, opon, akumulatora, czy zawieszenia, kierowcy otrzymali upominki z logiem O.K. Serwis. Patronami wydarzenia byli : ATE, Castrol, Continental, MANN-FILTER, Osram, Varta.

Akcje promocyjne

W roku 2018 zostały przeprowadzone 2 duże akcje promocyjne, których adresatami byli m.in. warsztaty O.K. Serwis. W terminie od 18.12.2018 do 31.05.2018 trwała promocja „Malownicza Szkocja”. Główną nagrodą był tu wyjazd do Szkocji, który odbył się w październiku 2018r.

Druga z promocji to „Eksplozja Nagród”, trwająca od października 2018 do kwietnia 2019 roku. Tu każdy uczestnik może sam zadecydować o wyborze nagrody. W katalogu nagród dostępne są wycieczki do Ameryki Południowej, czy Jordanii, jak również duża pula innych atrakcyjnych nagród.

Bliżej Klienta

Do rąk naszych czytelników – klientów warsztatów O.K. Serwis – trafił zupełnie nowy odświeżony magazyn O.K. Serwis Press. Otrzymał nowoczesną szatę graficzną, nowy format oraz treści. Każdy może znaleźć w nim coś dla siebie. Poza informacjami z branży, testami pojazdów, poradami mechaników O.K. Serwis, w czasopiśmie pojawił się przegląd nowinek, gadżetów samochodowych, kącik kulturalny, relacje z podróży oraz wywiady z gwiazdami.

Zmienił się także Mały Mechanik – ciekawe krzyżówki, naklejki i odmieniony Tomcio Śrubka zachwyciły naszych najmłodszych czytelników. Dodatkowo wydawnictwo zmieniło swój cykl wydawniczy - z półrocznika stało się kwartalnikiem. 

Z myślą o klientach warsztatów O.K. Serwis, w lipcu wydaliśmy także kolejną edycję przewodnika „Samochodem za granicę”. Znalazły się w nim ważne przepisy drogowe, obowiązujące w wybranych krajach europejskich. Klienci naszych warsztatów mogli nabyć je bezpłatnie.

 

 

W roku 2018 kontynuowaliśmy pomysł wydawania rowerów zastępczych dla Klientów, którzy zostawiają swój samochód w warsztacie O.K. Serwis. Obecnie z ekopojazdu korzystają Klienci ponad 80 warsztatów. W sezonie wiosenno-letnim akcja ta cieszy się dużym zainteresowaniem.

Rozwój sieci

Jako jedna z pierwszych sieci zaoferowaliśmy naszym warsztatom kompleksowe przeszkolenie zapewniające uprawnienia oraz wiedzę niezbędną do obsługi aut o napędzie alternatywnym.

Na przełomie maja i czerwca przeprowadzono szkolenia dla mechaników O.K. Serwis z obsługi samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Wprowadziliśmy także 2 rodzaje newsletterów wysyłanych co miesiąc do Warsztatów O.K. Serwis. Na początku każdego miesiąca wysyłane są newslettery sprzedażowe promujące produkty z O.K. Marketu,  z kolei w drugiej połowie miesiąca - newslettery informacyjne z najważniejszymi nowinkami z sieci,  aktualnymi promocjami oraz wiadomościami z rynku.

Rok 2018 dla sieci O.K. Serwis obfitował w wiele działań zarówno ogólnopolskich, jak i lokalnych. Jesteśmy dumni z faktu, że co roku potrafimy zaskoczyć pozytywnie nowymi projektami, które cieszą się ogromnym powodzeniem.

Z życia sieci

MOTO-MAMIN

Warsztat Moto-Mamin Marcin Wysocki, Wólka Kosowska z województwa mazowieckiego w sieci O.K. Serwis. Zapraszamy!

Czytaj więcej

Auto Poradnik

Sposoby na wilgoć w samochodzie

Sposoby na wilgoć w samochodzie Niezależnie od tego jakim autem jeździmy, walka z wiecznie zaparowanymi szybami i nieprzyjemnym zapachem we wnętrzu auta, była zapewne naszym udziałem na jakimś etapie naszej motoryzacyjnej przygody.
Czytaj więcej

Nasze testy

Opel Insignia 2.0 CDTi – tuż przed drugą zmianą

Opel Insignia 2.0

Insignia na rynku dostępna jest już osiem długich lat. Przez ten czas najpierw zdobyła tytuł Car of the Year 2009, w 2011 roku przeszła mały, a w 2013 całkiem poważny lifting, a już w przyszłym roku zostanie zaprezentowana jej nowa generacja.

Czytaj więcej

Znajdź na stronie

Kraft Automotive

Reklama w O.K. Serwis

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani reklamą lub artykułem sponsorowanym na naszym portalu, zapraszamy gorąco do kontaktu z naszym działem reklamy:

Telefon: (22) 50 60 635
E-mail:

O.K. Serwis - Warsztaty Godne Zaufania

Warsztaty sieci O.K. Serwis oferują kompleksowe naprawy samochodów wszystkich marek z użyciem sprawdzonych części i materiałów eksploatacyjnych. W warsztatach O.K. Serwis wykonacie Państwo: bieżący przegląd techniczny, ogólną mechanikę samochodową, elektrykę i elektronikę, kompleksową naprawę układu hamulcowego, układu wydechowego, diagnostykę klimatyzacji, czy wulkanizację (wymianę opon). Na znalezienie najbliższego warsztatu O.K. Serwis w szybki i przyjazny sposób pozwoli nasza wyszukiwarka warsztatów

Czytaj więcej