26 Jun, 22
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Wyszukiwarka warsztatów

Sezonowa wymiana opon w czasie pandemii

Ministerstwo Zdrowia wydało zgodę na wymianę opon zimowych na letnie przez osoby, które używają samochodów do dojazdów do pracy i zaspokajania bieżących, codziennych potrzeb - poinformowały branżowe organizacje motoryzacyjne.

W wyniku interwencji Polskiego Związku Przemysłu Oponiarskiego (PZPO), Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego i Związku Dealerów Samochodów jest zgoda Ministerstwa Zdrowia na sezonową wymianę opon w czasie pandemii koronawirusa. Oznacza to, że w przypadku, gdy klient wykorzystuje samochód jako środek transportu do pracy, czy przy realizowaniu bieżących potrzeb np. zakupy spożywcze – może on udać się do serwisu i wymienić opony.

„Doceniamy szybką reakcję Ministerstwa Zdrowia na nasz apel. Jesteśmy przekonani, że rozwianie wszelkich wątpliwości dotyczących zezwolenia na sezonową wymianę opon przez osoby, które używają samochodów do dojazdów do pracy i zaspokajania bieżących codziennych potrzeb – takich jak robienie zakupów spożywczych – wpłynie na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego” – komentuje Jakub Faryś, prezes Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego (źródło: pzpo.org.pl)

PZPO przygotował przewodnik dla serwisów samochodowych ws. Koronawirusa COVID-19, dotyczący bezpiecznej obsługi pojazdów. Jeśli warsztaty zastosują się do tych wskazówek, prawdopodobieństwo, że kierowca zarazi się koronawirusem od mechanika będzie mniejsze, niż kolizja, czy wypadek drogowy, spowodowany jazdą na złych oponach.

Poprzez artykuł na stronie internetowej www.okserwis.pl oraz materiały w mediach społecznościowych będziemy zachęcać kierowców do wymiany opon w warsztatach O.K. Serwis. Będziemy im przypominać, że nasze warsztaty to warsztaty godne zaufania, gdzie można bezpiecznie wymienić opony i skorzystać z innych usług serwisowych, w tym z usługi door to door (D2D).

Zachęcamy Państwa do udostępniania tych materiałów na swoich stronach, czy profilach w mediach społecznościowych.

 

 

Z życia sieci

Do sieci O.K. Serwis dołączył nowy warsztat Bobslay’s Garage z Sokółki woj. podlaskie.

Czytaj więcej

Auto Poradnik

Czujniki TPMS- ciśnienie w oponach pod kontrolą.

Ciśnienie w oponach samochodu należy sprawdzać minimum raz w miesiącu, a także przed każdym dłuższym wyjazdem lub gdy będziemy podróżować bardziej obciążonym autem. Nie wszyscy jednak o tym pamiętają. Z pewnością kierowców wyręczyć w tym może system TPMS.

Czytaj więcej

 

Twój zakup kontrolowany z O.K. Serwis

Twój zakup kontrolowany z O.K. SerwisChcesz kupić używany samochód? Nie jesteś jednak w stanie sam sprawdzić historii pojazdu, wykryć różnego rodzaju napraw, czy ocenić, w jaki sposób i gdzie było eksploatowane? Koniecznie przyjedź do warsztatu O.K. SERWIS. Nasi specjaliści pomogą zminimalizować ryzyko zakupu auta, w którym czają się ukryte wady. Nowa usługa O.K. Serwis jest godna zaufania! Możesz z niej skorzystać już dziś!
Czytaj więcej

Znajdź na stronie

Zleć naprawę auta przez telefon. Nowa usługa w O.K. Serwis.

 

Nie chcesz tracić czasu na szukanie warsztatu? Zadzwoń do nas! Nasz doradca serwisowy zorganizuje dla Ciebie naprawę auta szybko i prosto, w dogodnym terminie, miejscu i akceptowalnej przez Ciebie cenie. Zobacz jakie to proste.

Czytaj więcej

O.K. Serwis - Warsztaty Godne Zaufania

Warsztaty sieci O.K. Serwis oferują kompleksowe naprawy samochodów wszystkich marek z użyciem sprawdzonych części i materiałów eksploatacyjnych. W warsztatach O.K. Serwis wykonacie Państwo: bieżący przegląd techniczny, ogólną mechanikę samochodową, elektrykę i elektronikę, kompleksową naprawę układu hamulcowego, układu wydechowego, diagnostykę klimatyzacji, czy wulkanizację (wymianę opon). Na znalezienie najbliższego warsztatu O.K. Serwis w szybki i przyjazny sposób pozwoli nasza wyszukiwarka warsztatów

Czytaj więcej