Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Wyszukiwarka warsztatów

Ruszyła e-książeczka i aplikacja mobilna O.K. Serwis

apk_eks

Sieć O.K. Serwis wprowadziła w listopadzie 2015r. dwie współpracujące ze sobą usługi dla klientów warsztatów O.K. Serwis (czyli dla kierowców i właścicieli pojazdów): E-książeczkę serwisową powiązaną z Aplikacją Mobilną. Są dostępne na wszystkie urządzenia mobilne działające pod kontrolą systemu Android.

Czym jest Elektroniczna książeczkę serwisową i dlaczego warto ją założyć

E-książeczka jest nowoczesnym, w pełni funkcjonalnym narzędziem, który pozwala na stworzenie wiarygodnej historii serwisowej samochodu. Użytkownik, ani warsztat nie ponosi żadnych opłat z tytułu jej posiadania, obsługi czy założenia. Jest całkowicie bezpłatnym narzędziem.

Korzyści z posiadania e-książeczki serwisowej:

 • System przypomnień o zbliżającym się terminie przeglądu samochodu lub ważności ubezpieczenia OC
 • Historia napraw i przeglądów
 • Umawianie wizyty w warsztacie
 • Wyszukiwarka warsztatów
 • Zarządzanie wieloma samochodami z jednego konta
 • Przekazanie historii serwisowej samochodu innemu użytkownikowi
 • Dziennik kosztów użytkowania pojazdu
 • Historia i kalkulacja zużycia paliwa

Czym jest Aplikacja Mobilna O.K. Serwis i jakie są jej możliwości

Coraz więcej ludzi w Polsce posiada i użytkuje smartfony, dlatego też O.K. Serwis postanowił dostosować swoje usługi do obecnego stylu życia. Stworzył dla klientów warsztatów specjalną Aplikację Mobilną O.K. Serwis, jako podręczny, praktyczny asystent każdego kierowcy. Aplikacja jest powiązana z e-książeczkę serwisową.

Aplikacja Mobilna O.K. Serwis umożliwia dostęp do:

 • wszystkich funkcji e-książeczki serwisowej,
 • wyszukiwarki warsztatów Sieci O.K. Serwis,
 • poradników dla kierowców
 • podręcznej instrukcji Pierwszej Pomocy

Aplikacja mobilna dostępna jest w sklepie Google z aplikacjami (Sklep Play) do bezpłatnego pobrania przez każdego użytkownika urządzenia mobilnego z „Androidem na pokładzie”.

Wprowadzenie obu usług na rynek zostało wsparte kampanią medialną:

 • internetowa kampania bannerowa,
 • artykuły w mediach branżowych,
 • filmik promujący aplikację

Sieć O.K. Serwis jest w Polsce pierwszą siecią warsztatów niezależnych, która proponuje ten rodzaj usług swoim Klientom. Mamy nadzieję, że zarówno w naszych warsztatach, jak i wśród Klientów obydwie usługi cieszą się dużym powodzeniem.

Z życia sieci

MOTO-MAMIN

Warsztat Moto-Mamin Marcin Wysocki, Wólka Kosowska z województwa mazowieckiego w sieci O.K. Serwis. Zapraszamy!

Czytaj więcej

Auto Poradnik

Sposoby na wilgoć w samochodzie

Sposoby na wilgoć w samochodzie Niezależnie od tego jakim autem jeździmy, walka z wiecznie zaparowanymi szybami i nieprzyjemnym zapachem we wnętrzu auta, była zapewne naszym udziałem na jakimś etapie naszej motoryzacyjnej przygody.
Czytaj więcej

Nasze testy

Opel Insignia 2.0 CDTi – tuż przed drugą zmianą

Opel Insignia 2.0

Insignia na rynku dostępna jest już osiem długich lat. Przez ten czas najpierw zdobyła tytuł Car of the Year 2009, w 2011 roku przeszła mały, a w 2013 całkiem poważny lifting, a już w przyszłym roku zostanie zaprezentowana jej nowa generacja.

Czytaj więcej

Znajdź na stronie

Kraft Automotive

Reklama w O.K. Serwis

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani reklamą lub artykułem sponsorowanym na naszym portalu, zapraszamy gorąco do kontaktu z naszym działem reklamy:

Telefon: (22) 50 60 635
E-mail:

O.K. Serwis - Warsztaty Godne Zaufania

Warsztaty sieci O.K. Serwis oferują kompleksowe naprawy samochodów wszystkich marek z użyciem sprawdzonych części i materiałów eksploatacyjnych. W warsztatach O.K. Serwis wykonacie Państwo: bieżący przegląd techniczny, ogólną mechanikę samochodową, elektrykę i elektronikę, kompleksową naprawę układu hamulcowego, układu wydechowego, diagnostykę klimatyzacji, czy wulkanizację (wymianę opon). Na znalezienie najbliższego warsztatu O.K. Serwis w szybki i przyjazny sposób pozwoli nasza wyszukiwarka warsztatów

Czytaj więcej