Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Wyszukiwarka warsztatów

Ogólnopolska kampania O.K. Serwis

Sieć O.K. Serwis długo czekała na ten moment, ale w końcu się udało.

16 marca 2016 rozpocznie się pierwsza, ogólnopolska kampania reklamowa sieci O.K. Serwis. Nasze reklamy i artykuły sponsorowane będą publikowane w prasie oraz internecie.  Działania reklamowe będą trwały do końca roku.

Jesteśmy jedyną (poza Bosch Service) siecią niezależnych warsztatów samochodowych, która zdecydowała się wyjść z reklamą poza zamknięty świat mediów branżowych. Po raz kolejny mamy się czym pochwalić przed klientami i konkurencją.

Będziemy obecni w mediach motoryzacyjnych (magazyny MOTOR, AUTO MOTO), popularnych tygodnikach telewizyjnych (TELE TYDZIEŃ oraz TO&OWO) oraz w internecie (portal Interia). Uruchomimy również kampanię GOOGLE ADWORDS, która wypozycjonuje nas wysoko w wynikach wyszukiwania. Oczywiście w kampanii nie zabraknie również naszych mediów: O.K. Serwis Press, strona www.okserwis.pl, elektroniczna książeczka serwisowa, aplikacja mobilna, media społecznościoweO.K. Serwis.

Celem całej kampanii jest zwiększenie rozpoznawalności marki oraz wykreowanie wizerunku sieci warsztatów godnych zaufania. Będzie to kampania wizerunkowo-sprzedażowa. Dlaczego tak? Jest to najefektywniejsza kombinacja promocyjna dla naszej marki.

Partnerami w pierwszej części kampanii zostali CASTROL i MANN FILTER, stąd też ich loga pojawią się na wszystkich materiałach reklamowych w kampanii wiosennej. 

Przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną dla klientów odwiedzających Państwa warsztaty – gratisową usługę wymiany oleju lub filtra w okresie od 15 marca do 31 maja.

Oprócz materiałów reklamowych w mediach ogólnopolskich, do Państwa warsztatów dotrą w przyszłym tygodniu również plakaty i ulotki promocyjne. Prosimy o wyeksponowanie tych POSów w warsztatach.

16 marca w miesięczniku AUTO MOTO ukaże się pierwsza reklama sieci O.K. Serwis.  Każdy warsztat O.K. Serwis uczestniczący w kampanii otrzyma ten numer magazynu GRATIS. Na bieżąco będziemy Was informować o ukazaniu się w prasie kolejnej reklamy sieci O.K. Serwis.

Cieszy nas fakt, że praktycznie wszystkie warsztaty  sieci O.K. Serwis biorą udział w tej kampanii. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wsparcie przy tworzeniu tego projektu.

Dzięki temu mamy nadzieję, na kolejne, zakrojone na znacznie większa skalę wspólne działania reklamowe.

Z życia sieci

MOTO-MAMIN

Warsztat Moto-Mamin Marcin Wysocki, Wólka Kosowska z województwa mazowieckiego w sieci O.K. Serwis. Zapraszamy!

Czytaj więcej

Auto Poradnik

Sposoby na wilgoć w samochodzie

Sposoby na wilgoć w samochodzie Niezależnie od tego jakim autem jeździmy, walka z wiecznie zaparowanymi szybami i nieprzyjemnym zapachem we wnętrzu auta, była zapewne naszym udziałem na jakimś etapie naszej motoryzacyjnej przygody.
Czytaj więcej

Nasze testy

Opel Insignia 2.0 CDTi – tuż przed drugą zmianą

Opel Insignia 2.0

Insignia na rynku dostępna jest już osiem długich lat. Przez ten czas najpierw zdobyła tytuł Car of the Year 2009, w 2011 roku przeszła mały, a w 2013 całkiem poważny lifting, a już w przyszłym roku zostanie zaprezentowana jej nowa generacja.

Czytaj więcej

Znajdź na stronie

Kraft Automotive

Reklama w O.K. Serwis

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani reklamą lub artykułem sponsorowanym na naszym portalu, zapraszamy gorąco do kontaktu z naszym działem reklamy:

Telefon: (22) 50 60 635
E-mail:

O.K. Serwis - Warsztaty Godne Zaufania

Warsztaty sieci O.K. Serwis oferują kompleksowe naprawy samochodów wszystkich marek z użyciem sprawdzonych części i materiałów eksploatacyjnych. W warsztatach O.K. Serwis wykonacie Państwo: bieżący przegląd techniczny, ogólną mechanikę samochodową, elektrykę i elektronikę, kompleksową naprawę układu hamulcowego, układu wydechowego, diagnostykę klimatyzacji, czy wulkanizację (wymianę opon). Na znalezienie najbliższego warsztatu O.K. Serwis w szybki i przyjazny sposób pozwoli nasza wyszukiwarka warsztatów

Czytaj więcej