Elektroniczna
Książeczka Serwisowa

Załóż już dziś elektroniczną książeczkę serwisową i stwórz wiarygodną historię swojego samochodu!

 

Zarejestruj sięZaloguj się

Dlaczego warto korzystać z Elektronicznej Książeczki Serwisowej?

 • Już nigdy nie zapomnisz o terminie przeglądu samochodu lub ważności ubezpieczenia OC
  System przypomnień z wyprzedzeniem zadba o to, abyś mógł poruszać się ubezpieczonym i sprawnym pojazdem po drogach.
 • Posiadasz wiele samochodów w rodzinie lub zarządzasz flotą? Idealnie się składa!
  W ramach jednego konta możesz zarządzać wieloma samochodami. Twoja żona lub pracownicy nie zawsze muszą znać się na wszystkim i pamiętać o kwestiach obsługi auta. Miej pod ręką wszystkie swoje samochody.
 • Prowadząc dziennik kosztów napraw i przeglądów masz pewność, że wszystko jest pod kontrolą.
  Warsztaty sieci O.K. Serwis podczas Twoich wizyt w serwisie mogą uzupełniać historię i prowadzić za Ciebie dziennik wydatków związanych z naprawami przeprowadzanymi w ich warsztatach. Prowadząc statystyki łatwo będziesz w stanie odpowiedzieć sobie na pytanie ile kosztuje Cię Twój pojazd.
 • Masz kontrolę nad wszystkimi kosztami użytkowania pojazdu jakie tylko masz potrzebę archiwizować. Wszystko łatwo dostępne w jednym miejscu i przejrzystej formie.
 • Podnieś cenę swojego auta! Pojazdy z udokumentowaną historią są atrakcyjniejsze i częściej wybierane od tych, których historii nie można zweryfikować.
 • Sprzedajesz samochód? Teraz łatwo przekażesz całą historię serwisową nowemu właścicielowi. To buduje wartość dodaną oraz pozwala kontynuować zbieranie danych.
 • Wyszukuj i filtruj po usługach warsztaty O.K. Serwis. Znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje takie jak dojazd, godziny otwarcia, zakres oferowanych usług.
 • Wydaje Ci, że ceny paliw wciąż ulegają zmianom? Prowadząc historię i kalkulację zużycia paliwa będziesz w stanie określić, czy Twój samochód pali więcej czy może jest to związane ze zmianą cen.

Wypróbuj również naszą bezpłatną aplikację O.K. Serwis