Regulamin Moto Quizu
Zasady i warunki naszych konkursów
 
Od najmłodszych lat interesujesz się motoryzacją? Okładkę katalogu „Samochody Świata 1994” pamiętasz lepiej i dokładniej niż własny numer telefonu? O północy, wyrwany ze snu potrafisz podać cenę tarcz hamulcowych do VW Golfa III, jednocześnie zupełnie nie orientujesz się ile może kosztować kilogram kiełbasy „podwawelskiej”?
Nasz quiz jest właśnie dla Ciebie!
 
Zapraszamy do brania udziału w naszym wtorkowym quizie, polegającym na odgadywaniu marki i modelu pojazdu na podstawie zamieszczanego na naszej stronie zdjęcia.
 
W każdy wtorek o godzinie 9:00 będziemy umieszczać w tym miejscu zdjęcie jakiegoś samochodu, spełniającego poniższe kryteria:
 
  • Wyprodukowany po II Wojnie Światowej
  • Jest pojazdem seryjnym lub prototypem
  • Może być wersją specjalną danego modelu
     
Państwa zadaniem jest zgadnąć co to za auto i przesłać jego markę oraz model (ewentualnie rok produkcji/prezentacji modelu, jeśli w danym przypadku ma to decydujące znaczenie) na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Autorzy 3 nadesłanych jako pierwsze prawidłowych odpowiedzi, zostaną nagrodzeni upominkami.
 
W przypadku jeśli do środy do godziny 12:00 nie otrzymamy żadnej prawidłowej odpowiedzi, na stronie pojawi się pierwsza podpowiedź. Kolejne podpowiedzi będą pojawiały się w następne dni robocze o godzinie 12:00, aż do rozwiązania danej edycji quizu. Wraz z rozwiązaniem każdej bieżącej edycji quizu, do zdjęcia pojazdu zostaną dodane marka i model oraz podstawowe informacje na jego temat.
 
Regulamin quizu:
 
  1. W quizie mogą brać udział pracownicy Inter-Team Sp. z o.o, jednakże nawet w przypadku udzielenia prawidłowej odpowiedzi, nie są oni uprawnieni do otrzymania nagród rzeczowych.
  2. Z laureatami skontaktujemy się za pośrednictwem poczty elektronicznej celem otrzymania danych adresowych niezbędnych do wysyłki nagrody.
  3. Nagrody będą wysyłane za pośrednictwem poczty polskiej.
  4. Jedna osoba może być laureatem naszego quizu nie częściej niż raz na trzy miesiące.
  5. Przesłanie odpowiedzi na pytanie zadane w konkursie MotoQuiz za pośrednictwem poczty elektronicznej wraz ze swoimi danymi kontaktowymi jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych tam zawartych przez sieć O.K. Serwis. Przekazane dane osobowe będą przetwarzane przez sieć O.K. Serwis tylko i wyłącznie na potrzeby rozstrzygnięcia konkursu MotoQuiz.