Debiut: Nowy DS3 i DS3 Cabrio

ds3

Model DS3 wprowadzono do oferty w 2010 roku. Od tego czasu, to niebanalne auto podbiło serca 390 tys. Klientów na całym świecie. Bez wątpienia DS. 3 wyróżnia wyrazisty i niepowtarzalny styl, przyjemność z jazdy i nowoczesne wyposażenie.
 

W dniu dzisiejszym pod szklaną Piramidą w Luwrze, zaprezentowano nowe DS3 i DS3 Cabrio. Debiutanci przykuwają uwagę nowymi elementami stylistycznymi, a producent obiecuje jeszcze większą funkcjonalność. Do napędu nowych DS3 oraz DS3 Cabrio posłuży także 3-cylidnrowa turbodoładowana jednostka benzynowa 1.2 PureTech 130KM, a wkrótce do oferty dołączy wersja PERFORMANCE o mocy 208 KM.

Dla projektantów poprawienie tak udanego modelu musiało być dużym wyzwaniem. Aby odświeżyć tak nietuzinkowe auto, musieli umiejętnie wykorzystać to, co złożyło się na sukces DS 3 - możliwości personalizacji oraz styl i dynamikę i „przyprawić” to nowoczesną technologią i wyposażeniem. Nie mogli też zapomnieć starannym dopracowaniu najmniejszych detali, za które klienci cenią ten samochód.

Yves Bonnefont, Dyrektor Generalny DS., w takich słowach opisuje najmłodsze dziecko marki: „ Nowe DS 3 jest przykładem prawdziwej succes story. Wraz z jego metamorfozą rodzina modeli DS jest w komplecie. To stylowy, zaawansowany technologicznie model, który przyciąga klientów szukających możliwości wyrażenia swojej osobowości, personalizacji ale też dynamicznych doznań.” .

Tags: ds3 , ds3 2016 , PureTech