O sieci O.K. Serwis

Sprawdź, czym wyróżniają się nasze warsztaty samochodowe

O sieci

Zapraszamy do skorzystania z usług warsztatów samochodowych sieci O.K. Serwis, istniejącej w Polsce od 1998r. Nasze warsztaty to niezależne podmioty działające na terenie całego kraju, których w chwili obecnej zrzeszamy ponad 200. Wciąż powiększamy ich liczbę, by zapewnić naszym Klientom łatwiejszy dostęp do usług mechaniki pojazdowej.
 
Zadowolenie i zaufanie Klienta z wykonanej naprawy auta jest naszą misją, którą wprowadzamy w życie każdego dnia. Bezpieczny i niezawodny samochód jest przecież podstawą bezpieczeństwa na drodze.
 
Dbamy nie tylko o profesjonalizm podczas naprawy samochodu, ale również o satysfakcję i zadowolenie Klienta, czekającego na odbiór auta. Na naszych Klientów czeka również wygodna poczekalnia, w której można napić się pysznej kawy i poczekać na odbiór samochodu.
 

Nasza oferta

Nasze warsztaty oferują kompleksowe naprawy samochodów wszystkich marek z użyciem sprawdzonych części i materiałów eksploatacyjnych. W warsztatach O.K. Serwis wykonacie Państwo:

  • bieżący przegląd
  • ogólna mechanikę samochodową
  • elektrykę i elektronikę
  • układy hamulcowe
  • układy wydechowe
  • diagnostykę klimatyzacji
  • wulkanizacja (wymiana opon)

 

Samochodem zajmie się wykwalifikowany zespół mechaników. Sieć O.K. Serwis jest wspierany przez najlepszych producentów części zamiennych. Sprawdźcie ofertę najbliższego warsztatu sieci O.K. SERWIS.

Czym się wyróżniamy

Wciąż pracujemy nad podwyższaniem standardów naszych warsztatów, aby zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie w konkurencyjnych, rynkowych cenach.

Wyróżniają nas:

Wysoki poziom wiedzy technicznej

Każdy mechanik zatrudniony w warsztacie odbywa cykliczne szkolenia techniczne, aby doskonalić swoje umiejętności. Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerów, zatrudnionych w Akademii Technicznej. Współczesne auta charakteryzują się nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, dlatego niezbędne jest ciągłe zdobywanie wiedzy w zakresie stosowanych technologii.

Nowoczesne urządzenia diagnostyczne

Dziś nie da się naprawić auta bez wiedzy oraz narzędzi, takich jak tester diagnostyczny z aktualnym oprogramowaniem. Każdy nasz warsztat dysponuje wyposażeniem niezbędnym do poprawnego wykonania zleconej naprawy. Dla nas i dla naszych serwisów to oczywiste!

Wysokie standardy obsługi klienta

Każdy warsztat przed przystąpieniem do naszej sieci, musi uzyskać specjalny certyfikat. Certyfikacja jest świadectwem wysokiej jakości obsługi klienta oraz zachowania standardów, spójnych z wizerunkiem całej sieci OK Serwis.

Kompleksowa dokumentacja zleconej usługi

Każde zlecenie przyjęte przez warsztat sieci O.K. Serwis posiada pełną dokumentację. Kompleksowa dokumentacja jest podstawą do przygotowania rzetelnej wyceny naprawy, a co za tym idzie minimalizacji kosztów. Zwracamy uwagę na kwestie związane z czytelnością wyceny naprawy i jej ostatecznego rozliczenia.

Informowanie Klienta o statusie naprawy i szacowanych kosztach

Przy bardziej skomplikowanych zleceniach lub wymagających dłuższego czasu na wykonanie naprawy, informujemy Klienta o bieżącym etapie prac i przewidywanym czasie oczekiwania na realizację zlecenia. Jeśli usługa wymaga wymiany dodatkowych części, innych niż już wycenione, informujemy Klienta o zaistniałych okolicznościach oraz zwiększonym koszcie usługi.

Części zamienne wysokiej jakości

Warsztaty O.K. Serwis używają części tylko od sprawdzonych dostawców i producentów części motoryzacyjnych. Korzystając z wysokiej jakości produktów, zapewniamy naszym Klientom komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem.

Dokładamy wszelkich starań, aby zachować najwyższą jakość usług. Chcemy być warsztatem samochodowym, któremu ufają Klienci.
Sieć O.K. Serwis jest wspierana przez najlepszych producentów części zamiennych.