Liczy się każdy detal

Auto detailing

Dbasz o swoje auto. Robisz regularne przeglądy, inwestujesz w najlepsze części zamiennie i płyny eksploatacyjne, często odwiedzasz myjnię – najlepiej bezdotykową. Zainwestowałeś w nowe felgi, zabroniłeś dzieciom jeść w samochodzie, a żona dostaje kluczyki od święta.

Czytaj więcej...

Podejmij zimowe wyzwanie

zimowe wyzwanie

Zima jeszcze na dobre w Polsce nie zawitała, a pierwsze jej oznaki już za nami. Co prawda ostatnimi czasy w naszym kraju zimy są wyjątkowo łagodne, ale tak naprawdę nie wiadomo co matka natura przygotowała w tym roku. Jak zatem przygotować samochód na mroźną porę, by zima zaskoczyła tylko drogowców?

Czytaj więcej...

Kiedy wymienić opony na letnie?

ymiana opon na letnie

Za oknem świeci słońce, wszędzie kwitną kwiaty, dziewczyny zakładają coraz krótsze sukienki a Twój samochód wciąż toczy się na zimowych oponach?! Zadbaj o swoje bezpieczeństwo, a przy okazji stan portfela i jak najszybciej wymień opony na letnie.
 

Czytaj więcej...

Wiosna – pamiętaj o wymianie filtra kabinowego!

wymiana filtra kabinowego

Filtr kabinowy, zwany także przeciwpyłkowym, jest standardowym wyposażeniem znakomitej większości samochodów wyprodukowanych po 2000 roku. Filtr kabinowy ma za zadanie zatrzymać pyłki roślinne, sadzę, kurz i inne zanieczyszczenia, dostające się do wnętrza samochodu. Wielu z nas niestety nie pamięta, że podobnie jak olej silnikowy, filtr kabinowy powinien podlegać regularnej wymianie!

Czytaj więcej...

Jak walczyć z gryzoniami w samochodzie?

poradnik gryzonie

Wielu zmotoryzowanych mieszkańców przedmieść i obszarów pozamiejskich, jest narażonych na nieprzyjemne spotkania z gryzoniami, mającymi apetyt na ich auto. Czy będzie to kuna, szczur, mysz czy nawet bezpański kot – ryzyko kosztownych zniszczeń po niefortunnym spotkaniu z nimi jest tak samo wysokie.


 

Czytaj więcej...

Czy warto kupować używane części samochodowe?

używane części samochodowe

Wielu użytkowników samochodów zadaje sobie często pytanie, czy warto kupować używane części samochodowe? Nieliczni zapewne zastanawiają się, czy zgodnie z prawem takie części można w ogóle montować? Przyjrzyjmy się zatem wspólnie temu ciekawemu problemowi.


 

Czytaj więcej...