Liczy się każdy detal

Auto detailing

Dbasz o swoje auto. Robisz regularne przeglądy, inwestujesz w najlepsze części zamiennie i płyny eksploatacyjne, często odwiedzasz myjnię – najlepiej bezdotykową. Zainwestowałeś w nowe felgi, zabroniłeś dzieciom jeść w samochodzie, a żona dostaje kluczyki od święta.

Czy możesz zrobić jeszcze więcej dla swojego samochodu?

Zdecydowanie tak.

W standardowej pielęgnacji auta często pomijamy kluczowe elementy dla jego wartości i żywotności – takie jak stan powłoki lakierniczej, plastikowe i gumowe elementy wnętrza, nadkola, komory silnika, bagażnik… czasem strach tam zajrzeć.

Na szczęście z pomocą przychodzi nam Auto detailing – usługa, która doprowadzi Twój samochód do perfekcyjnego stanu zarówno w środku jak i na zewnątrz.

Auto detailing sprawdza się doskonale w przypadku samochodów nowych i używanych.

Nowe auta wymagają zabezpieczenia lakieru specjalistycznymi powłokami – tak aby w trakcie eksploatacji nie przestał błyszczeć, a wszystkie gumowe i plastikowe elementy wnętrza powinny być zakonserwowane.

W przypadku używanych aut powłoka lakiernicza jest kompleksowo odnawiana i czyszczone są ciężko dostępne miejsca takie jak nadkola, wnęki komory silnika i oczywiście całe wnętrze włącznie z bagażnikiem.

Jak wygląda proces detailingu w jednym z warsztatów sieci O.K Serwis opowiada nam Pan Łukasz Bek z firmy BMP w Gdańsku

- Klienci często kojarzą tę usługę z tradycyjną myjnią, gdzie wykonywane są podstawowe czynności takie jak mycie, odkurzanie, czy polerowanie. Wykonanie takiej „kompleksowej usługi” trwa tam średnio ok. 1 godziny.
Proces renowacji, któremu poddawane są pojazdy w naszym warsztacie trwa od 2 do 4 dni. Dlaczego tak długo? Dbamy o każdy najmniejszy detal, tutaj nie ma miejsca na pośpiech.

Auto detailing czyli przygotuj swój samochód na:
  • Dokładne mycie auta przy pomocy specjalistycznych urządzeń
  • Czyszczenie lakieru z użyciem japońskiej glinki, która wyciąga brud i nalot z niewidocznych dla oka mikroskopijnych otworów znajdujących się w powłoce
  • Uzupełnienie odprysków i ubytków w lakierze
  • Wieloetapową korektę przy użyciu kilku past
  • Zabezpieczenie powierzchni lakieru
  • Zabezpieczenie innych elementów karoserii – opon, elementów chromowanych, uszczelek, listew
  • Pielęgnację i zabezpieczenie felg
  • Czyszczenie wnętrza i zabezpieczenie jego elementów środkami, których zadaniem jest również ochrona materiałów przed promieniami UV

Gwarantujemy, że każdy samochód poddany Auto detailingowi będzie wyglądał jakby właśnie zjechał z linii montażowej lub nawet lepiej. Perfekcyjny kierowca dba nie tylko o to aby jego auto było sprawne i bezpieczne, ale również o jakość każdego detalu. Przekonaj się sam na … swoim samochodzie.

Zapraszamy do BMP Małgorzata Bek w Gdańsku, ul. Piekarnicza 12.

Tags: Auto detailing , Autodetailing , detailing , detailing samochodu