Odświeżony magazyn O.K. Serwis Press

Do rąk naszych czytelników – klientów warsztatów O.K. Serwis – trafił zupełnie nowy odświeżony magazyn O.K. Serwis Press. Nowoczesna szata graficzna, format oraz treści, a także odmieniony Mały Mechanik zaskoczą i ucieszą każdego. Nasze wydawnictwo zmieniło także swój cykl wydawniczy, zmieniło się z półrocznika w kwartalnik.  

Czytaj więcej...

Samochodem za granicę

Sezon wakacyjny w pełni, a wraz z nim długo wyczekiwane wyjazdy urlopowe, często za granicę. Przed wyjazdem warto zebrać podstawowe informacje dotyczące kraju, do którego się wybieramy. Sprawdzić aktualne przepisy wjazdowe, przepisy ruchu drogowego, koszt opłat drogowych oraz sytuację na granicach. Trasę przejazdu warto zaplanować wcześniej, biorąc pod uwagę postoje oraz ewentualne noclegi tranzytowe. Warto również sprawdzić adresy oraz telefony do polskich przedstawicielstw dyplomatycznych i urzędów konsularnych za granicą.  

Czytaj więcej...

Letnia promocja z Yanosikiem

Nareszcie wakacje! – czas urlopów i dalekich wyjazdów. Planowanie, pakowanie, podróżowanie… Będzie cudownie, ale czy na pewno? Jeśli przez to wszystko zapomniałeś o przeglądzie samochodu, nie zwlekaj i przyjedź do O.K. Serwisu! Aplikacja Yanosik.pl pomoże Ci trafić do najbliższego warsztatu godnego zaufania. A tu czeka na Ciebie 10% rabatu na części Luk, Ina, FAG, Osram i SKF oraz oleje marki Castrol.
 

Czytaj więcej...