Wymiana filtra w warsztatach O.K. Serwis gratis

Nadeszła długo wyczekiwana wiosna, a wraz z nią czas przeglądów po zimie i konieczność wymiany zużytych części eksploatacyjnych, w tym filtrów. Klienci sieci O.K. Serwis, którzy zakupią filtry MANN FILTER w warsztatach O.K. Serwis za usługę wymiany nic nie zapłacą! Promocja trwa od 15 marca do 30 kwietnia.

Czytaj więcej...

Książeczka Serwisowa O.K. Serwis po liftingu

eks

Sieć O.K. Serwis prezentuje nową odsłonę Elektronicznej Książeczki Serwisowej. To w pełni funkcjonalne narzędzie dostępne jest zarówno dla kierowców, jak i warsztatów sieci poprzez stronę internetową www.okserwis.pl w zakładce Książeczka Serwisowa oraz w aplikacji mobilnej O.K. Serwis na platformie Android. Odświeżone wydanie książeczki oferuje nową, bardziej przejrzystą szatę graficzną, która ułatwia pracę także na urządzeniach mobilnych. Dotychczasowa zawartość i funkcjonalność pozostaje bez zmian.


Czytaj więcej...

10 edycja rajdu ZŁOMBOL zakończona

zlombol 2016

Cel oddalony o 3000 km – osiągnięty, liczba ekip, które wzięły udział w rajdzie – ponad 500, liczba krajów – 8, liczba awarii – niezliczone, kwota, jaką udało się zebrać uczestnikom dzięki udziałowi sponsorów – ponad 1 000 000 złotych!!! 

Czytaj więcej...