O.K. Bike

Moda na zdrowy tryb życia wciąż trwa. Ludzie chcą  dbać o środowisko, być eko i żyć zdrowo. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, w 2014 roku powstał pomysł wprowadzenia rowerów zastępczych do warsztatów należących do sieci O.K. Serwis.
Byliśmy pionierami, proponując takie rozwiązanie. Spotkało się ono z dużym zainteresowaniem zarówno ze strony warsztatów, które chciały uczestniczyć w projekcie, jak również ze strony klientów, którzy chętnie wypożyczali rowery na czas naprawy swoich aut.
Rowery, które oferujemy, produkowane są przez polską firmę z Bydgoszczy. Mają 28 calowe koła i typowo miejską geometrię ramy. Wyposażone są w bagażniki i kosze zakupowe, oświetlenie i wszystko to co niezbędne do poruszania się bezpiecznie po drodze. Wypożyczenie ich jest bezpłatne. Do roweru dołączone jest zapięcie, umożliwiające pozostawienie go np. na miejskim skwerze, nadmorskim bulwarze, parkingu sklepowym, czy punkcie gastronomicznym.
Pierwszym „przecierającym szlaki” uczestnikiem programu został serwis OPEL-CZĘŚCI S.C. w Lesznie. Właściciele firmy – Pan Mariusz Drgas oraz Pan Maciej Klabiński na co dzień promują aktywny tryb życia i od początku byli pozytywnie nastawieni do tego pomysłu. „Już pierwszego dnia jeden z rowerów został użyczony na 3 dni w ramach większego, kompleksowego remontu auta”- wspomina pan Mariusz. W kolejnych dniach charakterystyczne niebiesko-czerwone rowery jeździły już po całym mieście. Po 5 latach od wprowadzenia projektu Panowie Drgas i Klabiński są nadal bardzo zadowoleni z usługi O.K. Bike w swoim warsztacie – rowery nieustannie są wypożyczane i właściciele warsztatu myślą o zwiększeniu ich liczby.

Obecnie ponad 100 warsztatów O.K. Serwis posiada w swojej ofercie rowery zastępcze i mamy nadzieję, że sukcesywnie będzie ich przybywać.

 

O.K. Serwis w „Zakupie kontrolowanym”

Marka O.K. Serwis znów pojawiła się w telewizji.

Tym razem w programie „Zakup kontrolowany”.
Razem z Adamem Kornackim mechanicy z O.K. Serwis pomogli w wyborze samochodu marzeń.

Program „Zakup Kontrolowany” od kilku lat jest emitowany w telewizji TVN Turbo. Zgłaszają się do niego osoby, które mają problem z zakupem samochodu. Adam Kornacki (dziennikarz i pasjonat motoryzacji) wraz ze swoją ekipą wyszukuje auta, które odpowiadają upodobaniom uczestników programu i mieszczą się w ich budżecie.
Kupujący wybiera jedno z aut, które następnie jest szczegółowo sprawdzane w warsztacie.

 

 

W edycji wiosennej (seria 27) O.K. Serwis pojawił się w dwóch odcinkach „Zakupu kontrolowanego”. Warsztatem, w którym sprawdzono auto przed zakupem był Moto Mamin z Wólki Kosowskiej. Mechanicy wystąpili w roli ekspertów, szczegółowo wykonali przegląd, informując o usterkach i zaleceniach. Nic nie było tu reżyserowane. Nasz udział w programie potwierdza, że O.K. Serwis to warsztaty godne zaufania, w których warto sprawdzić samochód przed zakupem.

Premiera programu z udziałem O.K. Serwis odbyła się 20.04.2019 w TVN Turbo.
Odcinek ten można zobaczyć również na stronie Player.pl (odc.376).

Zapraszamy do oglądania!

 

PRZYSTANEK WARSZTAT kontynuacją tradycji O.K. Serwisu

O.K. Serwis powrócił w nowej odsłonie wakacyjnej akcji! Na „Przystanku Warsztat” można dokonać bieżącego przeglądu stanu technicznego auta.

Już prawie 15 lat temu rozpoczęliśmy akcję, której celem było sprawdzanie stanu technicznego pojazdów w czasie wakacyjnych wyjazdów.

Czytaj więcej...