Odświeżony magazyn O.K. Serwis Press

Do rąk naszych czytelników – klientów warsztatów O.K. Serwis – trafił zupełnie nowy odświeżony magazyn O.K. Serwis Press. Nowoczesna szata graficzna, format oraz treści, a także odmieniony Mały Mechanik zaskoczą i ucieszą każdego. Nasze wydawnictwo zmieniło także swój cykl wydawniczy, zmieniło się z półrocznika w kwartalnik.  

Magazyn O.K. Serwis Press wydawany jest nieprzerwanie od 2014 roku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych czytelników oraz aktualnym trendom czasopismo zyskało nową odsłonę. O.K. Serwis Press jest jeszcze bardziej przejrzysty, z pięknymi zdjęciami i mnóstwem ciekawych artykułów.

Dopasowany do czytelnika

W odświeżonym czasopiśmie każdy znajdzie coś dla siebie. Na miłośników motoryzacji czekają aktualne newsy z branży, testy pojazdów, porady mechaników O.K. Serwis oraz przegląd nowinek i gadżetów samochodowych. Obok tematów branżowych pojawiły się kącik kulturalny, relacje z podróży oraz wywiady z gwiazdami. Wszystko podane w odmienionej i nowoczesnej formie. Na najmłodszych czytelników czeka również odświeżony Mały Mechanik z mnóstwem nowych przygód i zadań rozwijających wyobraźnię.

To wszystko i jeszcze więcej czeka na Państwa w warsztatach sieci O.K. Serwis! Życzymy przyjemnej lektury.