Letnia ogólnopolska kampania reklamowa marki O.K. Serwis

Z początkiem czerwca rozpoczęła się kolejna ogólnopolska kampania marki O.K. Serwis Warsztaty Godne Zaufania skierowana do klientów końcowych warsztatów, czyli kierowców. Działania będą prowadzone w telewizji, radio oraz Internecie przez cały czerwiec.  

 

Celem kampanii jest dalsze budowanie profesjonalnego wizerunku sieci warsztatów samochodowych, umocnienie świadomości marki oraz zachęcenie kierowców do wykonania letniej kontroli auta przed wyjazdem na urlop, w warsztatach O.K. Serwis. Każdy kierowca, który w terminie 01-30.06.2018 przyjedzie do warsztatu biorącego udział w akcji w celu wykonania kontroli, otrzyma wakacyjny upominek, w sam raz na rodzinny wyjazd.

Kampania będzie realizowana jednocześnie w najważniejszych mediach zasięgowych: telewizji, radio oraz Internecie. W telewizji spoty sponsorskie będą emitowane zarówno w stacjach głównych: Polsat, TVN, jak i kanałach tematycznych męskich, m.in. TVN Turbo, Canal+ Sport, Motowizja, National Geographic, Planete+.

Spoty sponsorskie oraz reklamowe zachęcające do wykonania kontroli auta będzie można usłyszeć także w radio Złote Przeboje oraz Rock Radio. Dodatkowym wzmocnieniem kampanii będą banery reklamowe w sieci Google emitowane w 6 różnych formatach.

 

Partnerami letniej kampanii marki O.K. Serwis zostali: ATE, Castrol, Osram, Sachs oraz SKF.

 

Regulamin oraz lista warsztatów biorących udział w akcji.