Kampania O.K. Serwis w Yanosiku

 

 

Yanosik znów wskazuje drogę do warsztatów O.K. Serwis i zachęca kierowców do wykonania wiosennego przeglądu auta.
Bo bezpieczeństwo podczas jazdy jest najważniejsze!

 

Zbliża się sezon urlopowy- majówka, czerwcówka, wyjazdy wakacyjne. Wszyscy czekają na poluzowanie obostrzeń, by móc znów podróżować po Polsce. Samochód to w tej chwili najczęściej wybierany środek transportu. Nie ważne czy planujesz długi, czy krótki wyjazd – ważne jest to, aby samochód, którym zamierzasz pojechać, był w pełni sprawny. Bezpieczeństwo podczas podróży jest bardzo ważne.

Nie masz wpływu na warunki pogodowe, czy styl jazdy innych uczestników ruchu drogowego, ale masz wpływ na stan techniczny swojego auta. Dlatego zachęcamy do odwiedzenia najbliższego warsztatu O.K Serwis i dokonania wiosennego przeglądu samochodu.

Przez całą wiosnę w aplikacji Yanosik.pl będziemy przypominać jakie elementy auta są szczególnie istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa na drodze i które należy sprawdzić w serwisie. Aplikacja Yanosik pomoże Ci też trafić do najbliższego warsztatu godnego zaufania, wyświetlając nasze logo wraz z odległością do serwisu. Pierwszy komunikat pojawi się już na 7 km przed serwisem.

Na nawigacji pojawią się takie powiadomienia:

Mamy ponad 200 warsztatów w całej Polsce.

We wszystkich O.K. Serwisach przestrzegane są najwyższe normy bezpieczeństwa. W trosce o zdrowie naszych klientów i pracowników stosujemy się do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego. Maksymalnie ograniczamy bezpośredni kontakt z klientami i dbamy o higienę miejsc pracy.
Nam możesz bezpiecznie powierzyć auto do naprawy.

 

Zapraszamy do skorzystania z usług O.K. Serwis, sieci warsztatów godnych Twojego zaufania.