Kierunek bezpieczeństwo!

Ruszyła kolejna odsłona kampanii O.K. Serwis w Yanosiku, zachęcająca kierowców do wykonania jesiennego przeglądu auta. Bo bezpieczeństwo podczas jazdy jest najważniejsze!

 

Jesień to odpowiedni czas na sprawdzenie samochodu przed zimą. I nie wystarczy sama wymiana opon. Warto zwrócić również uwagę na hamulce, oświetlenie, wycieraczki czy akumulator. Wszystkie te elementy decydują bowiem o bezpiecznym podróżowaniu. Więcej na ten temat przeczytasz tu: https://www.okserwis.pl/strefa-warsztatowa/z-zycia-sieci/1149

Nie masz wpływu na warunki pogodowe, czy styl jazdy innych uczestników ruchu drogowego, ale masz wpływ na stan techniczny swojego auta. Dlatego zachęcamy do odwiedzenia najbliższego warsztatu O.K. Serwis i dokonania jesiennego przeglądu samochodu. Drogę do serwisu wskaże niezawodny Yanosik.

Przez najbliższe 3 miesiące razem z Yanosikiem będziemy towarzyszyć kierowcom w czasie podróży i będziemy przypominać o usługach związanych z bezpieczeństwem na drodze. Bo O.K. Serwis to warsztaty godne zaufania! – wyjaśnia Marlena Momot, Junior Brand Manager marki O.K. Serwis. Wzorem poprzedniej edycji, kampania opiera się na reklamie banerowej oraz na POI tzw. „punktach wartych uwagi”. Aplikacja Yanosik informuje o punkcie POI (warsztacie O.K. Serwis) w momencie zbliżania się do niego. Wyświetla się wtedy reklama oraz miniaturka z odległością do punktu. Ogólnopolska kampania potrwa do stycznia 2022 roku.


Na nawigacji pojawią się następujące powiadomienia:

Mamy ponad 230 warsztatów w całej Polsce.

We wszystkich O.K. Serwisach przestrzegane są najwyższe normy bezpieczeństwa. W trosce o zdrowie naszych klientów i pracowników stosujemy się do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego. Maksymalnie ograniczamy bezpośredni kontakt z klientami i dbamy o higienę miejsc pracy. Nam możesz bezpiecznie powierzyć auto do naprawy.

Zapraszamy do skorzystania z usług O.K. Serwis, sieci warsztatów godnych Twojego zaufania.