Letnia promocja dla klientów warsztatów O.K. SERWIS

Wakacyjne wyjazdy już tuż, tuż… A czy Twój samochód jest na nie gotowy?
O.K. Serwisy w całej Polsce czekają na Ciebie i Twoje auto. Letni przegląd, to udana wakacyjna przygoda!

 Przed nami sezon intensywnych wyjazdów wakacyjnych. Wiele osób wybiera się w podróż własnym autem i planuje je wcześniej przygotować. Ale są też tacy, którzy o tym zapomnieli. Z myślą o wszystkich kierowcach i bezpiecznych wyjazdach przygotowaliśmy letnią promocję dla klientów naszych warsztatów.

 

Od 6 czerwca do 31 sierpnia br. w warsztatach O.K. Serwis będzie można wykonać kontrolę stanu technicznego samochodu w promocyjnej cenie 19,99 zł i otrzymać dodatkowo wakacyjny upominek.

 

Warunkiem skorzystania z promocji jest umówienie się na wizytę w warsztacie, poprzez kontakt z infolinią O.K. Serwis tel. 22 100 47 44 lub wypełnienie formularza online. Istnieje możliwość wyboru konkretnego warsztatu O.K. Serwis lub preferowanej lokalizacji.

Sprawdzone zostaną wszystkie elementy auta, które decydują o bezpiecznej jeździe. Po przeglądzie, kierowca otrzyma wynik kontroli i ewentualne zalecenia od mechanika oraz letni gadżet z logo O.K. Serwis.

Stan techniczny samochodu warto kontrolować na co dzień, jednak wyjątkowo dokładnie trzeba to zrobić przed wakacyjną podróżą. W ten sposób można uniknąć niespodzianek w trasie.

Zadbaj o bezpieczną podróż swojej rodziny i już teraz umów się na przegląd samochodu w jednym z naszych warsztatów!

 


Mamy ponad 250 warsztatów O.K. Serwis w całej Polsce. We wszystkich usługi świadczone są na najwyższym poziomie. Zaufaj profesjonalistom!

Regulamin promocji dostępny jest na stronie O.K. Serwis.