Zimowy przegląd samochodu za 39,99 zł


 

Zbliżająca się zima to okres, w którym wiele usterek w samochodach staje się bardziej widocznych. Aby zadbać o bezpieczeństwo na drodze i uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, warto przygotować się wcześniej. O.K. Serwis oferuje specjalny zimowy przegląd samochodu w atrakcyjnej cenie 39,99 zł.

 

Stan techniczny samochodu ma kluczowe znaczenie dla naszego bezpieczeństwa na drodze. Nawet najlepsze umiejętności kierowcy mogą być niewystarczające, jeśli pojazd nie jest w pełni sprawny. Dlatego O.K. Serwis proponuje szczegółową kontrolę auta, abyś mógł cieszyć się bezpiecznymi podróżami w okresie zimowym.

Promocja trwa od 6 listopada 2023 r. do 28 lutego 2023 r. Każdy, kto skorzysta z przeglądu w jednym z warsztatów O.K. Serwis w promocyjnej cenie 39,99 zł, otrzyma także specjalny upominek.

Aby skorzystać z tej promocji, wystarczy umówić się na wizytę w warsztacie poprzez kontakt z infolinią O.K. Serwis pod numerem 22 100 47 44 lub wypełnić formularz online. Masz również możliwość wyboru konkretnego warsztatu O.K. Serwis lub preferowanej lokalizacji.

Podczas przeglądu zostaną dokładnie sprawdzone wszystkie elementy auta, które wpływają na bezpieczną jazdę. Wyniki badania zostaną zestawione w karcie kontrolnej, a osoba wykonująca przegląd omówi wszelkie niepokojące usterki i przedstawi możliwości naprawy.

Dbaj o swoje bezpieczeństwo na drodze i już teraz umów się na przegląd samochodu w jednym z warsztatów O.K. Serwis! Każdy z prawie 300 warsztatów O.K. Serwis w całej Polsce oferuje wysoki poziom usług, a profesjonalni mechanicy zadbają o Twoje auto w każdym calu.

Aby uzyskać więcej informacji oraz zapoznać się z regulaminem promocji, odwiedź stronę internetową www.okserwis.pl.