Kontrola przed zakupem – standard w O.K. Serwisach

Z początkiem października sieć O.K. Serwis wprowadziła usługę, polegającą na możliwości sprawdzenia stanu technicznego pojazdu przed podjęciem decyzji o jego zakupie. Jest to pierwszy krok w kierunku standaryzacji usług w warsztatach należących do sieci.

Zakup używanego samochodu to nie lada wyzwanie. Wiąże się z dużym ryzykiem, gdyż często wiele z dostępnych na rynku egzemplarzy posiada wady ukryte, a znalezienie tego idealnego graniczy z cudem. Jeśli nie ma się wystarczającej wiedzy technicznej na ten temat, warto skorzystać z fachowej porady mechanika, by ustrzec się przed nieplanowanymi kosztami.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, sieć O.K. Serwis wprowadziła usługę, polegającą na kompleksowym sprawdzeniu stanu technicznego samochodu przed zakupem. Usługa ta jest jednolita pod kątem ceny i zakresu diagnostyki, co oznacza że w każdym warsztacie O.K. Serwis, który dołączył do akcji, można skorzystać z niej na tych samych zasadach. Dzięki temu klient planujący zakup samochodu poza miejscem zamieszkania, będzie mógł w łatwy sposób wyszukać warsztat godny zaufania i z wyprzedzeniem umówić wizytę. Uniknie w ten sposób dodatkowego stresu związanego z poszukiwaniem mechanika w nieznanym mieście.

Koszt wykonania kontroli przed zakupem w warsztacie O.K. Serwis to 200 brutto.
Biorąc pod uwagę zakres usługi, oferujemy najlepszą cenę na rynku!

Dzięki określeniu standardu usługi, klient z wyprzedzeniem wie, jakie podzespoły samochodu zostaną poddane weryfikacji.
Warsztaty mogą zaproponować klientowi rozbudowanie zakresu kontroli w zależności od posiadanego wyposażenia. Po wykonaniu kontroli pojazdu, mechanik przekazuje klientowi wyniki w postaci ujednoliconej listy kontrolnej, szczegółowo i obiektywnie omawia stan samochodu oraz wycenia koszt naprawy wykrytych usterek. W ten sposób klient otrzymuje kompleksową informację, może szybko oszacować opłacalność transakcji kupna oraz wykorzystać tę wiedzę w negocjacjach ze sprzedającym.

 

Aby wzmocnić kampanię promującą usługę, wzięliśmy udział w emitowanym przez TVN TURBO, programie „Zakup kontrolowany”. Nasi mechanicy wystąpili w roli ekspertów, pomagając bohaterom programu w podjęciu decyzji o zakupie samochodu. W edycji jesiennej (seria 28 ZK) wystąpiliśmy w 6 odcinkach tego programu (o szczegółach można przeczytać tutaj). 

Wzmocnieniem kampanii były billboardy sponsorskie, emitowane 4-krotnie podczas każdego odcinka. Spot sponsorski można zobaczyć tutaj

Nasz udział w programie potwierdził, że O.K. Serwis to warsztaty godne zaufania, w których można kompleksowo sprawdzić samochód przed zakupem.

Warsztaty O.K. Serwis, które wyraziły gotowość do świadczenia wspomnianej usługi w zaproponowanej przez nas formie otrzymały indywidualny baner do umieszczenia na ogrodzeniu/budynku (koszt 80 zł netto) oraz listę kontrolną (w formie PDF) konieczną do przeprowadzenia kontroli samochodów według przyjętych standardów. Ponadto dla tych warsztatów przygotowaliśmy ofertę specjalną na zakup narzędzi i urządzeń niezbędnych i zalecanych do prawidłowego wykonywania usługi. Zakup tego wyposażenia może być finansowany zgromadzonym przez dany warsztat budżetem marketingowym O.K. Serwis.

Więcej na temat usługi na stronie www.okserwis.pl

Warsztaty, które jeszcze nie dołączyły do akcji, a chciałyby w niej uczestniczyć, proszone są o kontakt z Biurem Sieci O.K. Serwis lub z opiekunem handlowym.

 

 


.