Kampania O.K. Serwis w Yanosiku

 

 

Zbliża się okres urlopów, a co za tym idzie czas intensywnych wyjazdów. Ze względu na wciąż zamknięte granice i znoszenie kolejnych ograniczeń – ruch na polskich drogach jest coraz większy.

Coraz więcej osób planuje wyjazd własnym autem – choćby na weekend. Samochód to w tej chwili najbezpieczniejszy środek transportu. Nie ważne – czy na urlop planujesz długi, czy krótki wyjazd – ważne jest to, aby samochód, którym zamierzasz pojechać, był w pełni sprawny. Bezpieczeństwo podczas podróży jest najważniejsze.
Nie masz wpływu na warunki pogodowe, czy styl jazdy innych uczestników ruchu drogowego, ale masz wpływ na stan techniczny swojego auta. Dlatego zachęcamy do odwiedzenia najbliższego warsztatu O.K. Serwis i dokonania standardowego przeglądu.

Przez cały czerwiec aplikacja Yanosik.pl pomoże Ci trafić do najbliższego warsztatu godnego zaufania, wyświetlając nasze logo wraz z odległością do serwisu (na 7 km przed serwisem, na 400–500 m przed serwisem oraz w miejscu docelowym).

Na nawigacji pojawią się takie powiadomienia:

 

 

 

 

Jeśli podczas podróży przydarzy Ci się awaria auta – bez obaw możesz przyjechać do każdego O.K. Serwisu i skorzystać z profesjonalnej naprawy w przystępnej cenie.
Mamy ponad 200 warsztatów w całej Polsce.

We wszystkich warsztatach O.K. Serwis przestrzegane są najwyższe normy bezpieczeństwa. W trosce o zdrowie naszych klientów i pracowników stosujemy się do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego. Maksymalnie ograniczamy bezpośredni kontakt z klientami i dbamy o higienę miejsc pracy. Nam możesz bezpiecznie powierzyć auto do naprawy.

Zapraszamy do skorzystania z usług O.K. Serwis, sieci warsztatów godnych Twojego zaufania.