YANOSIK ZNÓW POPROWADZI DO O.K. SERWISÓW!

Właśnie wystartowaliśmy z kolejną kampanią reklamową w aplikacji Yanosik. Przez najbliższe 3 miesiące wszystkie warsztaty O.K. Serwis będą wyróżnione jako POI, a usługi warsztatowe będą promowane w formie banerów w tej aplikacji.

 

 

Wiosenna odsłona naszej kampanii zaowocowała przeszło 70 mln wyświetleń punktów POI w oknie mapy aplikacji, a ponad 20 000 kierowców wykazało zainteresowanie usługami warsztatów O.K. Serwis klikając w baner reklamowy. Szacujemy, że najbliższe działania przyniosą jeszcze lepsze rezultaty.

Stawiamy na sprawdzone rozwiązania, dlatego po raz kolejny razem z Yanosikiem będziemy towarzyszyć kierowcom w czasie podróży i przypominać o usługach związanych z bezpieczeństwem na drodze. Będziemy wskazywać im rozwiązania, które zwiększą bezpieczeństwo podczas jazdy w niesprzyjających warunkach i uświadomią potrzebę sprawdzenia swojego auta w warsztacie O.K. Serwis. Zaczniemy od zaproszenia kierowców na wymianę opon. Następnie przypomnimy o konieczności sprawdzenia akumulatora przed zimą, hamulców czy wycieraczek. Kampania w Yanosiku jest jednym z elementów Akcja Zima, która ma na celu pomóc w zwiększeniu sprzedaży Państwa usług.

Wzorem poprzedniej edycji, kampania opiera się na reklamie banerowej oraz na POI tzw. „punktach wartych uwagi”. Aplikacja Yanosik informuje o punkcie POI (warsztacie O.K. Serwis) w momencie zbliżania się do niego. Wyświetla się wtedy reklama oraz miniaturka z odległością do punktu. Ogólnopolska kampania potrwa do stycznia 2022 roku.

 Celem kampanii jest dalsze budowanie świadomości marki oraz zachęcenie kierowców
do wykonania sezonowego przeglądu auta w warsztatach O.K. Serwis.

Dopełnieniem kampanii reklamowej będą materiały marketingowe w postaci banerów, plakatów i grafik do mediów społecznościowych. Wyeksponowanie wymienionych materiałów w warsztacie lub na jego terenie, przykuje uwagę klientów i zachęci ich do skorzystania z Państwa oferty. Będziemy aktywnie wspierać Państwa w promowaniu usług warsztatów O.K. Serwis poprzez publikacje na naszej stornie internetowej www.okserwis.pl oraz za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zachęcamy do udostępniania postów, aby nasz przekaz trafił do jak największej grupy odbiorców, w tym także Waszych klientów.


Masz szansę na pozyskanie nowych klientów. Zaangażuj się!

  • Wyróżnij swój warsztat. Powieś w widocznym miejscu banery informujące o usługach, jakie oferujesz swoim klientom w nadchodzącym sezonie. Spójna kolorystyka i krótkie hasła zachęcające do działania sprawią, że klient będzie pewien, że trafił w odpowiednie miejsce.
  • Powieś plakaty w biurze lub poczekalni. Zwrócą one uwagę klienta i skłonią go do spytania o dodatkowe usługi.
  • Nie zaniedbuj mediów społecznościowych. Udostępniaj nasze posty, twórz własne treści, przypominaj swoim klientom o usługach, jakie masz im do zaoferowania.

Duży wybór plakatów, banerów i grafik do mediów społecznościowych znajdziesz w O.K. Markecie w zakładce Akcja Zima. Otrzymasz je za darmo lub za symboliczną kwotę. Na ich zakup możesz wykorzystać również budżet marketingowy.


Na koniec pamiętaj o standardzie obsługi klienta, który powinien być zawsze na wysokim poziomie. Poza profesjonalnie wykonaną usługą stosuj się do zasad bezpieczeństwa. Pracownicy mający bezpośredni kontakt z klientem powinni używać maseczek, rękawiczek oraz pokrowców jednorazowych. Klient musi mieć pewność, że ma do czynienia z profesjonalistą. Jeśli będzie zadowolony z obsługi wróci do Ciebie oraz poleci Twój warsztat innym kierowcom.