NOWA GWARANCJA. NOWE OPAKOWANIE.

Nowa, dłuższa gwarancja. Nowe opakowanie. 

W Monroe inwestujemy w naszą markę… i w Twój biznes.


Nie należy lekceważyć przekonania, że ​​podjęło się właściwą decyzję. Niezależnie od tego, czy chodzi o zakup nowego domu, samochodu, czy inną dużą inwestycję. Wszyscy mamy nadzieję, że zdecydowaliśmy dobrze.

To samo dotyczy serwisu samochodu. Właściciele samochodów polegają na zaleceniach warsztatów samochodowych i mechaników, przy podejmowaniu decyzji dotyczących naprawy. Na przykład konsument rozważający zakup nowego amortyzatora i/lub kolumny zawieszenia będzie zainteresowany nie tylko ceną naprawy, ale także jakością części, reputacją producenta i marki oraz warunkami gwarancji.

Bezpieczeństwo buduje zaufanie

Monroe, jedna z najbardziej znanych i szanowanych marek w branży, pomaga warsztatom w podejmowaniu "właściwych" decyzji, rozszerzając 5-letnią gwarancję (dostępną dotychczas wyłącznie na amortyzatory i kolumny zawieszenia Monroe OESpectrum i Monroe Intelligent Suspension RideSense) na cały asortyment amortyzatorów i kolumn zawieszenia Monroe. Monroe Original? 5 lat. Monroe Adventure? 5 lat.
Monroe Van-Magnum? Tutaj również obowiązuje 5-letnia gwarancja na tych samych warunkach, które wcześniej były dostępne tylko dla gamy premium.

Wykonaj pracę dobrze

Nowa, 5-letnia gwarancja podkreśla, jak ważny jest nie tylko wybór najlepszych produktów, ale także wykonanie kompletnej naprawy. Mechanicy wiedzą, że amortyzatory i kolumny zawieszenia muszą być wymieniane parami na tej samej osi oraz że prawidłowe działanie i trwałość zależą od odpowiedniego montażu zestawów ochronnych i montażowych. Wykonanie kompletnej naprawy jest warunkiem nowego programu gwarancyjnego, ponieważ przyczynia się do lepszej wydajności i trwałości produktów, a przede wszystkim chroni interesy właściciela pojazdu.

Decyzja o zakupie

Spójrzmy prawdzie w oczy, wymiana amortyzatorów i/lub kolumn to dla większości właścicieli pojazdów znacząca inwestycja finansowa. Klientom łatwo jest powiedzieć „nie”, gdy nie są pewni wartości tej inwestycji. Nawet po poznaniu znaczenia, jakie ma wyposażenie swojego pojazdu w prawidłowo działające amortyzatory i kolumny, niektórzy konsumenci niechętnie wyrażają zgodę na naprawę… dopóki nie są przekonani, że podejmują „mądrą” decyzję. Wyeliminowanie tej niepewności – wykazując szczególną wartość inwestycji w nowe, najwyższej jakości produkty – staje się znacznie łatwiejsze, gdy warsztat lub sprzedawca części może skorzystać z wiodącej w branży gwarancji. Krótko mówiąc, 5-letnia gwarancja może znacznie zwiększyć pewność i zaufanie klientów.

Coś nowego na Twoich półkach

Już wkrótce

Monroe inwestuje w kolejną ważną innowację: marka wprowadza nowy projekt opakowań, które nadadzą całej gamie amortyzatorów i kolumn zawieszenia spójny, przyciągający wzrok wygląd. Nowe opakowanie podkreśla doświadczenie Monroe na rynku wyposażenia oryginalnego (OE), a także nową, 5-letnią gwarancję na wszystkie oryginalne części Monroe.

Chociaż opakowanie jest pod wieloma względami nowe, to zachowaliśmy kultowe czarno-żółte kolory i logo Monroe Wings, które łączą nowe pokolenie właścicieli pojazdów z jedną z najbardziej znanych marek w branży motoryzacyjnej.
Odwiedź stronę Monroe, aby dowiedzieć się więcej o gamie amortyzatorów i kolumn zawieszenia Monroe do samochodów osobowych.

 

O firmie Tenneco

Tenneco jest jednym z wiodących na świecie projektantów, producentów i sprzedawców produktów motoryzacyjnych dla producentów samochodów i dla klientów na rynku części zamiennych, z przychodami w roku 2020 w wysokości 15,4 miliarda dolarów. Zatrudniamy około 73 000 pracowników pracujących w ponad 270 lokalizacjach na całym świecie. Poprzez nasze cztery grupy biznesowe, Motorparts, Ride Performance, Clean Air i Powertrain, Tenneco napędza postęp w globalnej mobilności, dostarczając rozwiązania technologiczne dla zróżnicowanych rynków globalnych, w tym dla lekkich pojazdów, samochodów ciężarowych, terenowych, przemysłowych, sportów motorowych i rynku części zamiennych.