Zleć naprawę auta przez telefon. Nowa usługa w O.K. Serwis.

W dzisiejszym świecie czas jakby płynął szybciej. Trudno jest wygospodarować chwilę na te czynności, które nie należą do codzienności, a są konieczne do zrobienia. Choćby takie jak przegląd samochodu albo naprawa uszkodzonego błotnika, albo ten drobiazg, który ciągle trzeszczy, ale przypominasz sobie o nim dopiero wtedy, kiedy wsiądziesz do auta i znowu zacznie Cię denerwować.

A gdyby tak wziąć telefon i zadzwonić do kogoś kto pomoże i rozwiąże Twój problem z trzeszczącym „czymś”, albo wymieni stary olej i klocki, które od dawna piszczą? Taki osobisty doradca serwisowy, który wyszuka dogodny termin, miejsce naprawy, umówi Cię na wizytę w rzetelnym serwisie, przypilnuje kalendarza i poda cenę usługi, zanim wjedziesz na podnośnik. Do tego będzie mówił zrozumiałym językiem i wyłącznie o konkretach związanych z naprawą usterki.

Marzenie? Niekoniecznie! W O.K. Serwis właśnie uruchomiliśmy taką usługę.

Sprawdź, jak to działa!

Zadzwoń na ogólnopolski numer: 22 100 47 44, a nasz doradca serwisowy poprowadzi Cię krok po kroku przez system zgłoszeniowy i po zapoznaniu się z problemem, jaki masz z samochodem, przystąpi do działania. W Twoim imieniu skontaktuje się z wybranymi warsztatami O.K. Serwis, opisze usterkę, zbierze wyceny i daty możliwych wizyt w warsztatach, które są w Twojej okolicy. Następnie oddzwoni do Ciebie, przedstawi koszt i możliwe terminy napraw oraz potwierdzi wskazaną przez Ciebie ofertę serwisową. Tobie pozostaje zgłosić się do wybranego warsztatu w umówionym terminie, o którym przypomnimy Ci dodatkowo smsem.  

Doradca serwisowy nie kończy na tym swojej pracy. Jeżeli w czasie trwania naprawy pojawią się dodatkowe koszty, doradca poinformuje Cię o tym, jak również o ewentualnej zmianie terminu prac, czy zakończeniu naprawy pojazdu.

Myślisz, że musi to sporo kosztować, prawda?

Otóż cała usługa kosztuje Cię tyle, co poświęcony czas na wykonanie telefonu. Nie doliczamy żadnych dodatkowych kosztów za połączenie z infolinią, czy do rachunku za naprawę. To my oddzwaniamy do Ciebie z ofertą serwisową, którą możesz przyjąć lub odrzucić.

Policz, ile czasu i nerwów możesz zaoszczędzić korzystając z pomocy naszego Doradcy:

  • Nie tracisz godzin na poszukiwanie rzetelnego warsztatu – my współpracujemy tylko z tymi godnymi zaufania.
  • Nie musisz porównywać cen – znajdziemy dla Ciebie najlepszą ofertę.
  • Nie musisz być ekspertem - nikt nie będzie kwestionował Twojej wiedzy technicznej. Doradca wysłucha Cię, a następnie wytłumaczy mechanikom w czym tkwi problem.

Możesz także wejść na naszą stronę https://www.okserwis.pl/online-booking i samodzielnie wypełnić formularz zgłoszeniowy. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą, aby ustalić szczegóły, przekazać wycenę i potwierdzić termin wizyty.

 

Chcesz zorganizować serwis lub naprawę auta najprościej,
najszybciej i w akceptowalnej przez Ciebie cenie?

Zadzwoń do nas: 22 100 47 44
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

 

Zrzeszamy ponad 240 warsztatów w całej Polsce. We wszystkich O.K. Serwisach usługi świadczone są na najwyższym poziomie. W trosce o zdrowie naszych klientów i pracowników stosujemy się do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego. Maksymalnie ograniczamy bezpośredni kontakt z klientami i dbamy o higienę miejsc pracy. Nam możesz bezpiecznie powierzyć auto do naprawy.

Zapraszamy do skorzystania z usług O.K. Serwis, sieci warsztatów godnych Twojego zaufania.