Promowanie warsztatu w mediach społecznościowych- nowa oferta w O.K. Markecie

W dobie technologii XXI wieku, gdy większość ludzi posiada komputer czy smartfon- Internet stał się jednym z najistotniejszych źródeł informacji, a korzystanie z mediów społecznościowych jest teraz czymś zupełnie naturalnym. Dzięki smartfonom mamy do nich stały dostęp, gdziekolwiek jesteśmy. Zmieniły się nasze nawyki zakupowe. Znaczna część życia przeniosła się do strefy online. Ludzie szukają w sieci informacji o firmach, wymieniają poglądy, dodają opinie, robią zakupy.
A social media dają im taką możliwość. Są one narzędziem o olbrzymim zasięgu oddziaływania, za pośrednictwem którego firma może promować się w sieci i budować lojalność klientów.

Najpopularniejszą platformą mediów społecznościowych jest Facebook. W Polsce korzysta z niego ponad 16 milionów użytkowników. Generowanych jest tam coraz więcej treści i dotarcie z przekazem do klientów, na których nam zależy, nie jest łatwe. Aby podtrzymać zainteresowanie odbiorców, docierać do nowych klientów z informacją o swoich usługach czy promocjach, niezbędne jest promowanie postów. I tu przychodzimy z pomocą. Specjalnie dla warsztatów O.K. Serwis udostępniliśmy możliwość zakupu usługi, polegającej na lokalnym promowaniu konkretnego warsztatu poprzez Facebook. W kwocie 300 zł netto oferujemy 5 dni promowania Twojego warsztatu na naszym profilu Facebook.

Jak to działa?

 1. Zamawiasz przez O.K. Market usługę Post promowany na Facebooku
 2. Kwota za tę usługę potrącana jest z Twojego budżetu marketingowego
 3. Kontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów:
  • Określenie celu promocji
  • Określenie czasu promocji
  • Określenie grupy docelowej (wiek, płeć, zainteresowania)
  • Określenie obszaru promowania (konkretna miejscowość lub obszar w pobliżu warsztatu)
 4. Przygotowujemy grafikę i treść posta
 5. Po Twojej akceptacji, uruchamiamy promowanie na naszym profilu Fb
 6. Klienci umawiają się na wizytę w Twoim warsztacie za pośrednictwem Infolinii O.K. Serwis

 

Reklama na Facebooku jest obecnie jedną z najskuteczniejszych metod promocji w internecie. Dzięki niej firma może być bliżej potencjalnych i stałych klientów, oferując swoje usługi grupie docelowej tj. osobom posiadającym samochody, które są zainteresowane ich naprawą i serwisowaniem. Wykorzystaj to!

 

10 powodów, dlaczego warto skorzystać z naszej usługi promowania postów na Facebooku:

 1. DOTARCIE DO GRUPY DOCELOWEJ (reklamę zobaczą dokładnie te osoby, do których chcesz skierować swój przekaz. Możesz określić obszar promowania, a także ludzi pod względem wieku, płci, czy zainteresowań).
 2. NATYCHMIASTOWE EFEKTY (po zleceniu reklamy, od razu jest ona widoczna dla odbiorców, którzy zachęceni przekazem, dzwonią by umówić się na wizytę w Twoim warsztacie).
 3. KRÓTKI CZAS REALIZACJI (po przygotowaniu grafiki i opisu posta wystarczy chwila, by ustawić jego promowanie. Nie musisz planować swoich działań z wielkim wyprzedzeniem. Promujesz usługę, na którą w danym momencie jest największe zapotrzebowanie).
 4. POZYSKANIE NOWYCH KLIENTÓW (dzięki lokalnemu promowaniu, masz szansę dotrzeć do kierowców, którzy jeszcze nie słyszeli o Twoim warsztacie, a mieszkają w jego pobliżu).
 5. NIEWIELKIE KOSZTY (w porównaniu z reklamą w TV, prasie, czy radio, koszty promocji na Facebooku są minimalne, przy czym reklama ta jest dużo lepiej targetowana- trafia do użytkowników potencjalnie zainteresowanych Twoimi usługami).
 6. BUDOWANIE DOBREGO WIZERUNKU (obecność w mediach społecznościowych sprawi, że Twoja firma będzie postrzegana jako nowoczesna, chcąca utrzymać dobre relacje ze swoimi klientami).
 7. WZMOCNIENIE ROZPOZNAWALNOŚCI (im częściej Twoja firma będzie obecna w mediach społecznościowych, promując swoje usługi, tym bardziej będzie rozpoznawalna. Ma to wpływ na decyzje zakupowe klientów).
 8. WZROST SPRZEDAŻY USŁUG (dzięki dotarciu z ofertą do szerokiego grona odbiorców, więcej ludzi skorzysta z Twoich usług).
 9. BUDOWANIE TRWAŁYCH RELACJI Z KLIENTAMI (poprzez promowanie ciekawych postów, zachęcasz ludzi do obserwowania i lajkowania swojego profilu. Będą oni chcieli być na bieżąco, obserwować, co u Ciebie się dzieje, jakie usługi oferujesz w swoim warsztacie).
 10. WSPARCIE PRZEZ ONLINE BOOKING (zapraszając klienta do skorzystania z Twoich usług, zachęcimy go do kontaktu z naszą infolinią. Przejmiemy na siebie obsługę klienta, wysłuchamy, doradzimy, a Ty będziesz miał więcej czasu na bieżącą pracę).

Już dziś skorzystaj z nowej usługi
i promuj swój warsztat lokalnie.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat nowej usługi, zachęcamy do kontaktu z Biurem Sieci O.K. Serwis lub z Regionalnym Opiekunem Sieci.