Yanosik wyborem warsztatów!

Wiosna to okres wzmożonego ruchu w warsztacie. Kierowcy potrzebują nie tylko wymienić opony, ale również sprawdzić stan samochodu po zimie. Dla każdego warsztatu jest to doskonały moment, aby zyskać dodatkowe źródło przychodu.

 

 

Aby zachęcić kierowców do skorzystania z usług danego warsztatu, potrzebny jest marketing. Jako organizatorzy sieci, ukierunkowujemy nasze działania marketingowe na pozyskiwanie klientów dla warsztatów O.K. Serwis. Na naszej konferencji, która odbyła się 18.03.2022, uczestnicy mieli okazję zadecydować o formie najważniejszych działań marketingowych, które będą zrealizowane w 2022 roku. Aż 77% warsztatów O.K. Serwis wybrało kampanię w Yanosiku.

To bardzo dobry wybór!
Dzięki kampanii w Yanosiku jesteśmy w stanie precyzyjnie dotrzeć do grupy docelowej odbiorców, czyli do kierowców, którzy potrzebują serwisować swoje auta. Nasz przekaz trafia do nich w odpowiednim momencie, bo podczas jazdy samochodem. Działania marketingowe mają tu zasięg hybrydowy. Przypominamy kierowcom w całej Polsce, na co powinni zwrócić uwagę, by móc podróżować bezpiecznie oraz ułatwiamy im możliwość umówienia wizyty poprzez kontakt z infolinią lub formularz online (działania centralne). Z kolei wyróżniając wszystkie warsztaty O.K. Serwis w aplikacji Yanosik, działamy lokalnie. Nawigacja wskazuje kierowcom drogę do Państwa warsztatu.

 

Startujemy z ogólnopolską kampanią!
Już jutro (1 kwietnia 2022) ruszamy z kolejną odsłoną kampanii O.K. Serwis w aplikacji Yanosik. Przez całą wiosnę oraz lato, wszystkie warsztaty O.K. Serwis będą wyróżnione jako POI (punkty warte uwagi), a usługi warsztatowe będą promowane w formie banerów w tej aplikacji. Łącznie kampania będzie trwała aż 9 miesięcy i obejmie również sezon jesienno-zimowy.

Aplikacja Yanosik będzie informowała lokalnie o punkcie POI (warsztacie O.K. Serwis) w momencie zbliżania się do niego. Wyświetli się wtedy reklama oraz miniaturka z odległością do punktu. Dzięki temu, kierowca poruszający się w pobliżu Państwa warsztatu, zostanie powiadomiony np. o konieczności wymiany opon i od razu będzie wiedział, jak do Państwa trafić.


 Celem kampanii jest pozyskanie nowych klientów dla warsztatów O.K. Serwis
oraz dalsze budowanie świadomości marki.

 

Dla przypomnienia Yanosik to jedna z najpopularniejszych w Polsce aplikacji dla kierowców. Co miesiąc korzysta z niej ponad 2,1 mln użytkowników.

Ten mobilny program polskiej produkcji, zbiera informacje o korkach, wypadkach, radarach, czy patrolach policji i przekazuje je kierowcom. Informuje również o ograniczeniach prędkości, co po ostatniej zmianie wysokości mandatów, wpłynęło na jeszcze większą popularność tej aplikacji. Dodatkowym jej atutem jest to, że jest ona bezpłatna.

Podczas ubiegłorocznej kampanii logo O.K. Serwis zostało wyświetlone ponad 110 000 000 razy, a prawie 6000 kierowców kliknęło w ikonę na mapie, by sprawdzić drogę do warsztatu. Mamy nadzieję, że kontynuacja kampanii wpłynie na wzrost liczby klientów w Państwa warsztatach.

O kampanii poinformujemy kierowców na naszej stronie internetowej www.okserwis.pl oraz w mediach społecznościowych www.facebook.com/okserwis.  Zachęcamy do śledzenia i udostępniania pojawiających się tam materiałów. Im więcej kierowców dowie się o kampanii, tym więcej będziecie mieli Państwo klientów.