Kierunek O.K. Serwis!

Yanosik znów wskazuje drogę do warsztatów O.K. Serwis i zachęca kierowców do wykonania wiosennego przeglądu auta. Bo bezpieczeństwo podczas jazdy jest najważniejsze!

 

Wiosna to odpowiedni czas, aby zadbać o samochód i sprawdzić jego stan po zimie. Nie wystarczy sama wymiana opon. By móc podróżować bezpiecznie, warto zwrócić uwagę na zawieszenie, hamulce, filtry, wycieraczki czy płyny eksploatacyjne.

Nie ważne czy podróżujesz na długich, czy krótkich dystansach- ważne jest to, aby Twój samochód był w pełni sprawny. Dlatego zachęcamy do odwiedzenia najbliższego warsztatu O.K Serwis i dokonania wiosennego przeglądu auta. Drogę do serwisu godnego zaufania wskaże niezawodny Yanosik.

Kampania sieci O.K. Serwis wystartowała!

Przez całą wiosnę oraz lato razem z Yanosikiem będziemy towarzyszyć Ci w podróżach i przypominać, jakie elementy auta są szczególnie istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa na drodze i które należy sprawdzić w serwisie. Aplikacja Yanosik pomoże Ci też trafić do najbliższego warsztatu godnego zaufania, wyświetlając nasze logo wraz z odległością do serwisu. Pierwszy komunikat pojawi się już na 7 km przed serwisem.

 


Umówienie wizyty nigdy nie było takie proste!

Zadzwoń do nas 22 100 47 44, a nasz doradca serwisowy zorganizuje dla Ciebie serwis auta w dogodnym miejscu, terminie i akceptowalnej przez Ciebie cenie. Możesz również wypełnić formularz online i zdecydować o formie kontaktu. Szybko i prosto! 

Umów swój samochód na przegląd już dziś!
Mamy ponad 250 warsztatów w całej Polsce. Nam możesz bezpiecznie powierzyć auto do naprawy.

Zapraszamy do skorzystania z usług O.K. Serwis, sieci warsztatów godnych Twojego zaufania.