Zimowa promocja dla klientów warsztatów O.K. SERWIS


 

Zimowy przegląd samochodu za 29,99 zł!

 

Od czwartku 1 grudnia w warsztatach sieci O.K. Serwis rozpoczynamy „Zimowy przegląd samochodu za 29,99”. Poprzez kontrolę istotnych elementów chcemy poprawić bezpieczeństwo kierowców na drodze. Wiemy także, jak ważne są środowiskowe aspekty korzystania z samochodu, dlatego akcja ma na celu sprawdzenie parametrów, które wpływają na zanieczyszczenie środowiska i zużycie paliwa.

Od 1 grudnia 2022 r. do 28 lutego 2023 r. kierowcy będą mogli wykonać kontrolę stanu technicznego swojego samochodu w warsztatach O.K. Serwis w promocyjnej cenie 29,99 zł i otrzymać do tego EKOupominek w postaci torby bawełnianej.


 

W jaki sposób klient będzie mógł skorzystać z promocji?

  • Warunkiem skorzystania z promocji będzie umówienie się na wizytę w warsztacie, poprzez kontakt z infolinią O.K. Serwis lub wypełnienie formularza online. Klient będzie mógł wskazać konkretny warsztat O.K. Serwis lub preferowaną lokalizację.
  • Konsultant infolinii skontaktuje się z wybranym warsztatem, zapyta o możliwość wykonania kontroli w cenie 29,99 zł, przekaże dane do zlecenia i ustali termin przeglądu.
  • Następnie konsultant infolinii poinformuje klienta o umówionym terminie i potwierdzi lokalizację warsztatu, w którym usługa zostanie wykonana.
  • Do warsztatu, w którym odbędzie się przegląd, zostanie wysłany specjalny EKOupominek dla kierowcy. Paczka z upominkiem będzie zawierała bawełnianą torbę z logo O.K. Serwis oraz numer rejestracji samochodu, dla którego będzie wykonywany przegląd. Dzięki temu mechanik będzie miał pewność, że wręczy upominek odpowiedniej osobie.

 

Zadania warsztatu O.K. Serwis

  • Warsztat, który zdecyduje się na wykonanie przeglądu w promocyjnej cenie, powinien wskazać możliwy termin wykonania usługi (nie dalszy niż 5 dni roboczych).
  • Podstawą przeglądu jest specjalna lista kontrolna (do pobrania), a jego wynik powinien być wręczony kierowcy wraz z EKOupominkiem, który dotrze do warsztatu.
  • Po wykonaniu przeglądu i stwierdzeniu usterek mechanik powinien zaprosić kierowcę do skorzystania z usług swojego warsztatu, przygotować wycenę i zaproponować dogodny termin naprawy.

 

Warunkiem skorzystania z promocji jest umówienie się na wizytę w warsztacie, poprzez kontakt z infolinią O.K. Serwis tel. 22 100 47 44 lub wypełnienie formularza online. Istnieje możliwość wyboru konkretnego warsztatu O.K. Serwis lub preferowanej lokalizacji.

 

Chcemy, aby coraz większa liczba klientów miała szansę dowiedzieć się o warsztatach O.K. Serwis. Dlatego w aplikacji Yanosik pojawi się baner reklamowy zachęcający kierowców do skorzystania z promocyjnej oferty przeglądu zimowego w jednym z warsztatów O.K. Serwis.

 

Budowanie pozytywnego wizerunku sieci O.K. Serwis zależy od nas wszystkich, dlatego działajmy wspólnie! Zachęcamy Państwa do lokalnego informowania kierowców o promocji na przeglądy za 29,99 i udostępniania przygotowanych przez nas treści w swoich mediach społecznościowych.


Masz wpływ na poprawę bezpieczeństwa na drodze!

Dokładne sprawdzenie samochodu klienta przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa nie tylko pasażerów, ale również innych uczestników ruchu drogowego. Zachęcaj swoich klientów do okresowych przeglądów technicznych i zapewnij im najwyższą jakość. Zadowolony klient wróci do Ciebie i poleci Twój warsztat innym znajomym.

 

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące akcji, zapraszamy do kontaktu z Biurem Sieci O.K. Serwis lub z Regionalnym Opiekunem Sieci Warsztatów.

 

Regulamin promocji dostępny jest na stronie www.okserwis.pl