Zimowa promocja dla klientów warsztatów O.K. SERWIS

Czy wiesz, że statystycznie najwięcej usterek w samochodzie daje o sobie znać dopiero zimą? Nie daj się zaskoczyć i sprawdź swój samochód już teraz. W O.K. Serwis zimowy przegląd auta wykonamy w wyjątkowej cenie 29,99 zł.

 

 

Bezpieczeństwo każdego z nas na drodze jest ważne. Umiejętności kierowcy pozostają na drugim planie, jeśli samochód nie jest w pełni sprawny. Dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom i oferujemy szczegółową kontrolę Twojego samochodu. Przygotowując się odpowiednio na zimę, unikniesz niepotrzebnych niespodzianek w trasie.

 

 

 

 

Od 1 grudnia 2022 r. do 28 lutego 2023 r. możesz wykonać kontrolę stanu technicznego swojego samochodu w warsztatach O.K. Serwis w promocyjnej cenie 29,99 zł i otrzymać EKOupominek.

 

Warunkiem skorzystania z promocji jest umówienie się na wizytę w warsztacie poprzez kontakt z infolinią O.K. Serwis pod numerem 22 100 47 44 lub wypełnienie formularza online. Istnieje możliwość wyboru konkretnego warsztatu O.K. Serwis lub preferowanej lokalizacji.

Sprawdzone zostaną wszystkie elementy auta, które decydują o bezpiecznej jeździe – wyszczególnione w karcie kontrolnej, która jest podstawą wykonania badania – osoba wykonująca przegląd szczegółowo omówi z Tobą niepokojące usterki i zaproponuje możliwości naprawy.

 

Zadbaj o bezpieczną podróż i już teraz umów się na przegląd samochodu w jednym z naszych warsztatów!

 


Każdy z niemal 300 warsztatów O.K. Serwis w całej Polsce oferuje wysoki poziom świadczonych usług. Profesjonalni mechanicy zadbają o Twoje auto w każdym calu. Nie czekaj!

 

Regulamin promocji dostępny jest na stronie www.okserwis.pl.