10 edycja rajdu ZŁOMBOL zakończona

zlombol 2016

Cel oddalony o 3000 km – osiągnięty, liczba ekip, które wzięły udział w rajdzie – ponad 500, liczba krajów – 8, liczba awarii – niezliczone, kwota, jaką udało się zebrać uczestnikom dzięki udziałowi sponsorów – ponad 1 000 000 złotych!!! 


Dziesiątą edycję wyjątkowej akcji, jaką jest Rajd ZŁOMBOL, można uznać za zakończoną. Kolejny raz można było przekonać się o tym, że tak naprawdę wcale nie liczy się to, na którym miejscu zespoły dojadą do celu, tylko to, ile dobrych emocji będzie im towarzyszyło po drodze. Oczywiście sytuacji nerwowych nie brakowało, także w naszej ekipie. Ale na szczęście Łada 2107 po raz kolejny dała radę i dojechała do celu w jednym kawałku.

3-osobowa załoga O.K. Serwis Auto Dino przemierzała trasę Ładą 2107. Ekipa z uśmiechem na ustach pokonywała kolejne kilometry i etapy trasy. W celach regeneracyjnych zespół zatrzymywał się w miejscach, które oferowały znacznie więcej niż tylko możliwość rozprostowania kości. Panowie zwiedzili m.in. Wenecję, Pompeje, Palermo, Sycylię i Rzym.

Zobaczcie, jak tegoroczny rajd podsumował Filip Chajzer z ekipy Dzień Dobry TVN. Specjalnie dla fanów O.K. Serwisu udało nam się uzyskać od organizatorów ZŁOMBOLA film podsumowujący tegoroczną akcję.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!