Zniżka na markowe produkty dla klientów O.K. Serwis

Od 15 października do końca grudnia 2016 r. wszyscy Klienci warsztatów godnych zaufania O.K. Serwis mogą liczyć na 10% zniżkę na produkty marek Castrol, Philips, SKF, Schaeffler (z markami LUK, INA, FAG) oraz DENSO.

Dzięki promocji Klienci, którzy dotychczas sięgali po produkty ze „średniej półki”, mogą teraz pozwolić na zakup produktów markowych, sprawdzonych, cenionych przez ekspertów. Takie są właśnie produkty, biorące udział w promocji O.K. Serwisu.

Castrol to jeden z największych na świecie producentów olejów silnikowych i środków smarnych. Firma dostarcza oleje silnikowe dostosowane niemal do każdego rodzaju pojazdów, a zaawansowane rozwiązania stosowane w olejach silnikowych Castrol tworzone są w centrach technologicznych w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Japonii, Indiach i Chinach. Integralną częścią strategii biznesowej firmy Castrol jest partnerstwo z koncernami samochodowymi (m.in. VW, Toyota, BMW, DAF, Ford, Volvo czy MAN).

Philps dostarcza oświetlenie samochodowe najwyższej jakości. To innowator w dziedzinie oświetlenia samochodowego od roku 1914 i wynalazca lamp ksenonowych. Rozwiązania dostarczane przez markę Philips wybierane przez wszystkich wiodących producentów samochodów.

SKF to największy na świecie producent łożysk tocznych, opraw i smarów łożyskowych. Firma posiada 110 fabryk w 28 państwach (w tym w Polsce) oraz własne instytuty badawcze oraz wprowadza na rynek nowe standardy i typy łożysk tocznych.

Grupa Schaeffler jest wiodącym dostawcą części zamiennych do pojazdów użytkowych i urządzeń przemysłowych na całym świecie. Przedsiębiorstwo zapewnia najwyższą jakość produktów, zaawansowane rozwiązania technologiczne oraz innowacyjność. Jako dostawa precyzyjnych produktów i rozwiązań dla silników, skrzyni biegów oraz podwozia, jak również łożysk tocznych i ślizgowych dla różnorodnych urządzeń przemysłowych.

Denso jest jednym z liderów w dziedzinie rozwoju i produkcji rozruszników i alternatorów przeznaczonych do samochodów osobowych, dostawczych i do motocykli. To największy producent urządzeń obrotowych na świecie.

Aby umówić się na wizytę w warsztacie, aby móc skorzystać z promocji, wystarczy wyszukać najbliższy warsztat za pomocą naszej wyszukiwarki.