Książeczka Serwisowa O.K. Serwis po liftingu

eks

Sieć O.K. Serwis prezentuje nową odsłonę Elektronicznej Książeczki Serwisowej. To w pełni funkcjonalne narzędzie dostępne jest zarówno dla kierowców, jak i warsztatów sieci poprzez stronę internetową www.okserwis.pl w zakładce Książeczka Serwisowa oraz w aplikacji mobilnej O.K. Serwis na platformie Android. Odświeżone wydanie książeczki oferuje nową, bardziej przejrzystą szatę graficzną, która ułatwia pracę także na urządzeniach mobilnych. Dotychczasowa zawartość i funkcjonalność pozostaje bez zmian.Korzyści z użytkowania książeczki serwisowej O.K. Serwis

Książeczka serwisowa ułatwia zarządzanie kilkoma samochodami w ramach jednego konta. W odniesieniu do każdego z nich można prowadzić we współpracy z warsztatem O.K. Serwis historię napraw, wydatków na części i materiały eksploatacyjne. Narzędzie pozwala także prowadzić statystyki i kontrolować wydatki związane ze zużyciem paliwa. Przydatny jest także system zarządzania przypomnieniami terminu badania technicznego oraz ubezpieczenia OC. Dzięki tym funkcjom nigdy nie umknie żadna data. Pomaga to chronić kierowcę przed mandatem lub zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego.

Pojazd bez historii serwisowej

Elektroniczna Książeczka Serwisowa to świetne narzędzie do podniesienia wiarygodności oferty auta przy jego odsprzedaży. Pojazdy z udokumentowaną historią są atrakcyjniejsze i częściej wybierane od tych, których historii nie można zweryfikować. To znacząco wpływa na cenę pojazdu przy jego dalszej odsprzedaży. Ułatwieniem jest gromadzenie historii serwisowej w jednym miejscu. Co ważne, przy zmianie właściciela istnieje możliwość przekazania kodu dostępu do informacji i kontynuacji gromadzenia danych przez nowego nabywcę.

Jak założyć książeczkę

Bardzo prosto. Wystarczy wejść na www.okserwis.pl/eks i dokonać rejestracji. Klienci posiadający login i hasło do starej wersji Książeczki Serwisowej O.K. Serwis powinni skorzystać z opcji przypomnienia hasła celem aktywacji dotychczas posiadanego konta w ramach nowego serwisu. Dostęp do starej wersji nie będzie już możliwy.