Wymiana filtra w warsztatach O.K. Serwis gratis

Nadeszła długo wyczekiwana wiosna, a wraz z nią czas przeglądów po zimie i konieczność wymiany zużytych części eksploatacyjnych, w tym filtrów. Klienci sieci O.K. Serwis, którzy zakupią filtry MANN FILTER w warsztatach O.K. Serwis za usługę wymiany nic nie zapłacą! Promocja trwa od 15 marca do 30 kwietnia.

Podczas wiosennej wizyty w warsztacie warto szczególną uwagę poświęcić doborowi odpowiedniego filtra kabinowego, który odpowiada za jakość powietrza, którym oddycha kierowca i pasażerowie wewnątrz auta, filtra oleju oraz filtra powietrza.

Tegoroczna zima upłynęła pod znakiem smogu. Warto pamiętać o tym, że stężenie szkodliwych substancji w kabinie samochodu może być nawet kilkukrotnie większe niż na zewnątrz. Rolą filtra w zimie było zatrzymanie tych spalin i zapobieganie dostania się szkodliwych substancji do płuc osób przebywających w samochodzie. By filtr nadal spełniał swoją rolę, należy wymienić go na nowy, najlepiej na produkt wysokiej jakości, a takie są właśnie filtry marki MANN FLITER. Nowością w ofercie są filtry przeciwalergiczne FreciousPlus ze specjalną powłoką biofunkcjonalną. Filtr ten wiąże alergeny i zmniejsza przenikanie bakterii i pleśni do wnętrza kabiny pojazdu, co ma szczególne znaczenie dla alergików.

Jakość i „czystość” oleju ma olbrzymie znaczenie dla silnika. Filtr oleju blokuje zanieczyszczenia o wielkości nawet 1/50 milimetra. Istotna jest zatem jego jakość, gdyż nawet najmniejsze drobinki piasku czy włókien mogą niszczyć silnik.

Aby zapobiec uszkodzeniom silnika, powietrze, które do niego trafia, musi być wcześniej oczyszczone z drobnych pyłów. Kluczową rolę odgrywa w tym wypadku filtr powietrza, który zabezpiecza silnik przed wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych. Dobry filtr musi być odporny na duże wahania temperatury, wilgoć, olej silnikowy czy wysoką pulsację powietrza.

Marka MANN to synonim jakości w dziedzinie filtracji w pojazdach samochodowych, posiadający tysiące patentów i wzorów użytkowych na całym świecie. Oferta produktów MANN-FILTER pokrywa ponad 90% potrzeb rynku europejskiego i obejmuje filtry do niemal każdego modelu samochodu.

Szczegółowy regulamin dostępny promocji.

Lista warsztatów biorących udział w promocji.