O.K. Serwis w „Zakupie kontrolowanym”

Marka O.K. Serwis znów pojawiła się w telewizji.

Tym razem w programie „Zakup kontrolowany”.
Razem z Adamem Kornackim mechanicy z O.K. Serwis pomogli w wyborze samochodu marzeń.

Program „Zakup Kontrolowany” od kilku lat jest emitowany w telewizji TVN Turbo. Zgłaszają się do niego osoby, które mają problem z zakupem samochodu. Adam Kornacki (dziennikarz i pasjonat motoryzacji) wraz ze swoją ekipą wyszukuje auta, które odpowiadają upodobaniom uczestników programu i mieszczą się w ich budżecie.
Kupujący wybiera jedno z aut, które następnie jest szczegółowo sprawdzane w warsztacie.

 

 

W edycji wiosennej (seria 27) O.K. Serwis pojawił się w dwóch odcinkach „Zakupu kontrolowanego”. Warsztatem, w którym sprawdzono auto przed zakupem był Moto Mamin z Wólki Kosowskiej. Mechanicy wystąpili w roli ekspertów, szczegółowo wykonali przegląd, informując o usterkach i zaleceniach. Nic nie było tu reżyserowane. Nasz udział w programie potwierdza, że O.K. Serwis to warsztaty godne zaufania, w których warto sprawdzić samochód przed zakupem.

Premiera programu z udziałem O.K. Serwis odbyła się 20.04.2019 w TVN Turbo.
Odcinek ten można zobaczyć również na stronie Player.pl (odc.376).

Zapraszamy do oglądania!

 

PRZYSTANEK WARSZTAT kontynuacją tradycji O.K. Serwisu

O.K. Serwis powrócił w nowej odsłonie wakacyjnej akcji! Na „Przystanku Warsztat” można dokonać bieżącego przeglądu stanu technicznego auta.

Już prawie 15 lat temu rozpoczęliśmy akcję, której celem było sprawdzanie stanu technicznego pojazdów w czasie wakacyjnych wyjazdów.

Czytaj więcej...

Odświeżony magazyn O.K. Serwis Press

Do rąk naszych czytelników – klientów warsztatów O.K. Serwis – trafił zupełnie nowy odświeżony magazyn O.K. Serwis Press. Nowoczesna szata graficzna, format oraz treści, a także odmieniony Mały Mechanik zaskoczą i ucieszą każdego. Nasze wydawnictwo zmieniło także swój cykl wydawniczy, zmieniło się z półrocznika w kwartalnik.  

Czytaj więcej...